LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


Zeitgard 1 Set Ağustos’ta fırça başlığı hediyeli

LR’ın en çok satan ürünlerinden olan Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı bu ay ekstra fırça başlığı hediyeli olarak satılıyor.

Zeitgard 1 normalde üzerinde bir fırçayla birlikte geliyor. Set olarak alırsanız yanında bir adet Zeitgard Yüz Temizleme Jeli geliyor. Bu ayki kampanyamızda ise Zeitgart 1 Normal veya Hassas Temizleme sistemi, üzerindeki fırça başlığına ek olarak bir adet fırça başlığı daha hediye olarak gelecek. Aşınma ve hijyenik nedenlerden dolayı normalde bir başlık 3 ay boyunca (90 kez) kullanılabiliyor. Aynen diş fırçalarında olduğu gibi fırça başlığını da bu süreden sonra değiştirmek gerekiyor. Antibakteriyel Microsilver gümüş iyonları içeren fırça başlığı normalde ayrı olarak 53,90 TL‘ye satılıyor.

LR Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz:

Zeitgard 1 Temizleme Sistemi‘nin katalog fiyatı 599 TL. LR’a üye olmanız halinde, bu seti Ağustos ayına özel fırça hediyesine ek olarak %28 indirimle satın alabileceğinizi unutmayın. LR’a üye olmak için geliş fiyatlarıyla en az 100 TL’lik bir sipariş vermeniz yeterli. Üyelik ücreti ve aylık kota bulunmuyor. Detaylar için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 & 2 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın