LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Zeitgard 1 fırçası ne kadar süre kullanılır?

ZEITGARD 1 fırçalarınız elektrikli diş fırçalarınıza benzer. Ağız boşluğunda cildin kendi yüzeyinde olduğundan çok daha fazla bakteri bulunur. Fakat diş fırçanızı hissiyatınıza göre her ay veya en geç iki ayda bir değiştirirsiniz.

Her bir lif benzersiz MICROSILVER BG™ ile kaplandığından fırça başlıklarınızı sadece üç ayda bir değiştirmeniz yeterlidir. Temizleme sonucunun kalıcı olabilmesi için azami 3 aylık kullanma süresini aşmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu süreyi belirtirken günde bir kere temizlik yapıldığını varsayıyoruz.

ZEITGARD 1’i günde bir kereden fazla kullanıyorsanız fırçaların bir o kadar sıklıkla değiştirilmesi gerektiğini unutmayınız. Daha yoğun kullanım fırça başlıklarının daha çabuk aşınmasına ve böylelikle de temizleme performansının daha çabuk düşmesine neden olmaktadır. ZEITGARD 1 Sistemiyle her zaman istediğiniz başarıyı ve alışık olduğunuz sonucu elde edebilmek için bu hususları dikkate alınız.

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla