Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 1 fırçası ne kadar süre kullanılır?

Her bir lif benzersiz MICROSILVER BG™ ile kaplandığından fırça başlıklarınızı sadece üç ayda bir değiştirmeniz yeterlidir. Temizleme sonucunun kalıcı olabilmesi için azami 3 aylık kullanma süresini aşmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bu süreyi belirtirken günde bir kere temizlik yapıldığını varsayıyoruz.

ZEITGARD 1’i günde bir kereden fazla kullanıyorsanız fırçaların bir o kadar sıklıkla değiştirilmesi gerektiğini unutmayınız. Daha yoğun kullanım fırça başlıklarının daha çabuk aşınmasına ve böylelikle de temizleme performansının daha çabuk düşmesine neden olmaktadır. ZEITGARD 1 Sistemiyle her zaman istediğiniz başarıyı ve alışık olduğunuz sonucu elde edebilmek için bu hususları dikkate alınız.

Bu yazıdaki ürünler:

<="" p="">

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla