Web Analytics Made Easy - StatCounter

Türkiye’de kaç tane LR aracı var?

23 Mayıs 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen şirket seminerinde Türkiye’nin dokuzuncu LR Porsche şirket aracı sahibini buldu. Seminerde şu an Türkiye’de sahada olan şirket araçlarının sayısı da paylaşıldı.

LR’ın 30 ülkede uyguladığı benzersiz şirket aracı konsepti sayesinde, LR üyeleri Junior Takım Lideri kalifikasyonundan itibaren LR logolu bir şirket aracı almaya hak kazanıyor. LR Satış Müdür Özhan Aktaş’ın seminerde paylaştığı rakamlara göre şu an sahada aktif olarak dolaşan LR logoyu araçlar şunlar:

LR Clio & LR Corsa > 328 adet
LR Mercedes > 172 adet
LR Porsche > 9 adet
TOPLAM 509 LR ARACI

Bu rakamlar seminerin yapıldığı tarihteki araç sayılarını gösteriyor. Sizin bu yazıya denk geldiğiniz tarihte muhtemelen sayılar artmış olacak, çünkü LR’ın Türkiye’deki büyümesi müthiş bir hızla devam ediyor.

LR pazarlama planına göre Mercedes şirket araçları Organizasyon Lideri ünvanıyla birlikte veriliyordu. Ancak şirketin 2017’de hayata geçirdiği Mercedes kampanyası uyarınca, 2017’de gerekli kalifikasyonları tamamlayan Junior Takım Lideri ve Takım Liderleri de Clio/Corsa yerine Mercedes A180 baz modelini almaya hak kazanacaklar. Bu demek oluyor ki önümüzdeki dönemde yollarda daha fazla LR logolu Mercedes göreceksiniz 😉

LR’ın güncel araç konseptine göre Junior Takım Lideri ve Takım Liderleri Mercedes A180 baz modeli, Organizasyon Lideri ve Bronz Organizasyon Liderleri Mercedes A180, GLA ve CLA modellerinden istediklerini, Gümüş Organizasyon Lideri Mercedes C Serisi‘nden istediği modeli, Altın Organizasyon Lideri Mercedes E Serisi‘nden istediği modeli ve Platin Organizasyon Lideri ve yukarısı ünvanı alanlar ise LR logolu Mercedes veya Porsche araçlardan istediği modeli şirket aracı olarak alabiliyor.

Yorum yapın