Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem 50ml

Katalog Fiyatı 329,90 TL

235,60 TL

Genç ciltlerde bile belirgin olan cilt hatları için zengin içerikli krem
• Cilt hatlarını güçlendirerek cilde kusursuz bir görünüm kazandırır
• PatcH2O™ ve Ultra Filling Spheres™ ile yenilikçi etken maddeler içerir

Stok kodu: 71001

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LR Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Ürün Bilgileri

Cildin gitgide azalan elastikiyeti cildin nem tedariğindeki azalmanın bir göstergesidir. LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem genç ciltlerde bile görülen yaşlanmanın ilk belirtilerinde cildi yapılandırmak üzere özel olarak tasarlanmış, zengin içerikli bir yüz kremidir. Alın bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem iki yeni ve yenilikçi etken maddeyi – Patch H2O ve Ultra Filling Spheres – içerir. Patch H2O, etkisi yüksek ve cildin kendine özgü bir madde olan hyaluron içerir. Bu madde bağ dokularında bulunur ve cildin nem tedariği için gereken temel unsurdur. Dolayısıyla: Hyaluron asidi 6000 kat nem deposu yapmayı sağlar. Cildin yapılandırılması ve bakımı için bu önemlidir, çünkü cildin bol miktarda nemlendirilmesi cilt elastikiyetini belirgin düzeyde güçlendirir ve böylece cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgiler engellenir. Ultra Filling Spheres’i küçük kürecikler şeklinde canlandırabiliriz. Bu başta içi boş olan küreciklerin nemi sünger gibi emmesi ve bu şekilde genleşmesi mümkündür. Bu da ciltteki çizgilerin ve pürüzlerin doldurulmasını ve cilt görünümünün daha düzgün, daha parlak, daha yumuşak, daha esnek ve taze olmasını sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Nemlendirici Jel Krem cildin tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde ve yanak ve/veya alın bölgelerinde istenen sonuçlar elde etmek üzere tasarlanmıştır. Zeitgard 2 ile göz bölgesinde bir dakikalık uygulamanın ardından vakit kaybetmeden yanaklar ve alın bölgesine geçilir. Alın bölgesine dalgalı hareketlerle üst sol köşeden alt sağ köşeye doğru uygulama yapılır. Bu uygulama 30 saniye boyunca işi verilerek ve 30 saniye boyunca soğutularak gerçekleştirilir. Dolayısıyla alın bölgesi için toplamda bir dakika ayrılmalıdır.

Yanak bölgelerinin bakımı her iki yanağı da (sağ ve sol yanak) içerir. Bunlar iki adımda gerçekleştirilir. Her yanakta, elmacık kemikleri üzerinden burun ucuna doğru, nazolabiyal çizgiler boyunca ve son olarak çeneye doğru uygulama yapılır. Bunlar işi ve soğuk uygulamaları için ayrı ayrı 30 saniye sürer. Dolayısıyla yanak bölgesi için de ortalama 2 dakika ayrılmalıdır. Bu uygulamada üründen spatula üçü miktarında kullanılmalıdır.