Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Serox Instant Skin Perfector 30ml

Katalog Fiyatı 272,90 TL

194,90 TL

LR ZEITGARD Serox Instant Skin Pefector kusursuzlaştıran kapatıcı formülü ile anında optik cilt yenilenmesi ve kusursuz bir cilt sağlar. Yenilikçi 2 fazlı etki teknolojisi ile anında görülebilen ve günden güne sürdürülebilir cilt yenilenmesi sağlar.

• Anında optik cilt yenilenmesi
• Cilt yapısının sürdürülebilir yenilenmesi
• İnce renk pigmentleri ile kadife gibi pürüzsüz bir cilt
• Gündüz kreminden sonra kullanın. Sonrasında makyajınıza devam edebilirsiniz.

Stok kodu: 28250-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Serox Instant Skin Perfector 30ml için 2 değerlendirme

  1. 4 out of 5

    Nihal Yücedağ (Ürünü satın aldı)

  2. 5 out of 5

    Rengin Saygılı (Ürünü satın aldı)

    Mükemmel ötesi bana göre…kullandığım bütün kremlerden ondan iyisi ve güzeli yok ve cildim şuan bebeksi muhteşem hissediyorum.

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Serox Instant Skin Perfector olgun ciltlere özel, cilt görünümün daha genç bir hal almasını isteyen kadınlar için geliştirilmiştir. Saniyeler içerisinde mükemmel bir cilt yapısına kavuşturan ve ince kırışıklıkları yok eden günlük bir bakıma sahip olmak isteyen herkes kullanabilir.

Hepimiz kırışığı olmayan, gergin ve genç bir cilde sahip olmayı isteriz. Yaş ile birlikte cilt görünümü de değişir, cilt düzensizlikleri oluşur, gözeneklerimiz büyümeye başlar. Aynı zamanda cilt elastikiyetini ve sıkılığını kaybeder. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector cildinizdeki bu olumsuz belirtileri önleyerek, size mükemmel bir günlük bakım sağlayacak. 2 fazlı Anti-Age etki teknolojisi ile saniyeler içerisinde cilt yapınız kusursuz bir hal alacak!

Yumuşacık ve kadifemsi yapıya sahip kapatıcı formülü ve içeriğindeki renk pigmentleri ile cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşacak. Gözenekler, cilt tonundaki düzensizlikler ve kırışıklıklar azalacak ve cildiniz yağlı görünümden arınarak daha mat ve sağlıklı bir hal alacak.

Düzenli kullanımda içeriğindeki Gatuline® In-Tense ve Ultra Filling Spheres bileşenleri sayesinde cilt yapınız günden güne yenilenecek! Daha sıkı, elastik ve sağlıklı bir görünüme sahip bir cilde kavuşacaksınız!

Gatuline® In-Tense

Bu etken maddesi Parakresse olarak da adlandırılan Spilantes Acmella bitkisinden elde edilen konsantre yağ özü içerir.

Gatuline® In-Tense, cilt yapısındaki fibroblastları (bağ dokudaki hücrelerini) uyararak, dermal tabakanın yapısını ve yoğunluğunu yeniden düzenler. Cilt sıkılaşır ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

Ultra Filling Spheres

Bu teknoloji biyopolimerlerden oluşan su kaybına uğramış ve çapraz bağlı küreciklerin cildin üst katmanına (epidermis) nüfuz ederek cildin alt tabakasından (dermis) buharlaşan suyun tutulmasın sağlar. Küreciklerin hacmi genişler ve böylelikle cilt sıkılaşır, pürüzsüzleşir ve nemlenir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Serox Instant Skin Perfector‘u günlük bakımınızda veya ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullandığınız gündüz kremini uygulayın ve sonrasında LR Serox Instant Skin Perfector‘dan fındık büyüklüğünde miktarı tüm cildinize uygulayın. Bir kaç saniye sonra makyajınızı yapmaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Ürünün etkisini tamamen görmek için size önerimiz: Cildinize ilk önce LR Instant Result Serum‘u uygulayın, sonrasında Instant Result Kremi’i ve en son olarak da Instant Skin Perfector’u kullanarak son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz.