Web Analytics Made Easy - StatCounter
LR Serox Instant Skin Perfector 30ml Fiyatı
%20 EK İNDİRİM

LR Serox Instant Skin Perfector 30ml

Katalog Fiyatı: 204,00 TL

146,40 TL 117,10 TL

LR ZEITGARD Serox Instant Skin Pefector kusursuzlaştıran kapatıcı formülü ile anında optik cilt yenilenmesi ve kusursuz bir cilt sağlar. Yenilikçi 2 fazlı etki teknolojisi ile anında görülebilen ve günden güne sürdürülebilir cilt yenilenmesi sağlar.

• Anında optik cilt yenilenmesi
• Cilt yapısının sürdürülebilir yenilenmesi
• İnce renk pigmentleri ile kadife gibi pürüzsüz bir cilt
• Gündüz kreminden sonra kullanın. Sonrasında makyajınıza devam edebilirsiniz.

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

lr serox insant skin perfector katalog

LR Serox Instant Skin Perfector olgun ciltlere özel, cilt görünümün daha genç bir hal almasını isteyen kadınlar için geliştirilmiştir. Saniyeler içerisinde mükemmel bir cilt yapısına kavuşturan ve ince kırışıklıkları yok eden günlük bir bakıma sahip olmak isteyen herkes kullanabilir.

Hepimiz kırışığı olmayan, gergin ve genç bir cilde sahip olmayı isteriz. Yaş ile birlikte cilt görünümü de değişir, cilt düzensizlikleri oluşur, gözeneklerimiz büyümeye başlar. Aynı zamanda cilt elastikiyetini ve sıkılığını kaybeder. LR ZEITGARD Serox Instant Skin Perfector cildinizdeki bu olumsuz belirtileri önleyerek, size mükemmel bir günlük bakım sağlayacak. 2 fazlı Anti-Age etki teknolojisi ile saniyeler içerisinde cilt yapınız kusursuz bir hal alacak!

Yumuşacık ve kadifemsi yapıya sahip kapatıcı formülü ve içeriğindeki renk pigmentleri ile cildiniz daha canlı bir görünüme kavuşacak. Gözenekler, cilt tonundaki düzensizlikler ve kırışıklıklar azalacak ve cildiniz yağlı görünümden arınarak daha mat ve sağlıklı bir hal alacak.

Düzenli kullanımda içeriğindeki Gatuline® In-Tense ve Ultra Filling Spheres bileşenleri sayesinde cilt yapınız günden güne yenilenecek! Daha sıkı, elastik ve sağlıklı bir görünüme sahip bir cilde kavuşacaksınız!

Gatuline® In-Tense

Bu etken maddesi Parakresse olarak da adlandırılan Spilantes Acmella bitkisinden elde edilen konsantre yağ özü içerir.

Gatuline® In-Tense, cilt yapısındaki fibroblastları (bağ dokudaki hücrelerini) uyararak, dermal tabakanın yapısını ve yoğunluğunu yeniden düzenler. Cilt sıkılaşır ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

Ultra Filling Spheres

Bu teknoloji biyopolimerlerden oluşan su kaybına uğramış ve çapraz bağlı küreciklerin cildin üst katmanına (epidermis) nüfuz ederek cildin alt tabakasından (dermis) buharlaşan suyun tutulmasın sağlar. Küreciklerin hacmi genişler ve böylelikle cilt sıkılaşır, pürüzsüzleşir ve nemlenir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Serox Instant Skin Perfector‘u günlük bakımınızda veya ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullandığınız gündüz kremini uygulayın ve sonrasında LR Serox Instant Skin Perfector‘dan fındık büyüklüğünde miktarı tüm cildinize uygulayın. Bir kaç saniye sonra makyajınızı yapmaya dilediğiniz gibi devam edebilirsiniz.

Ürünün etkisini tamamen görmek için size önerimiz: Cildinize ilk önce LR Instant Result Serum‘u uygulayın, sonrasında Instant Result Kremi’i ve en son olarak da Instant Skin Perfector’u kullanarak son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Serox Instant Skin Perfector 30ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Serox Instant Skin Perfector
LR Serox Instant Skin Perfector 30ml
146,40 TL 117,10 TL
0