LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi
%16 İNDİRİM

LR Karolina by K. Kurkova EdP 50ml

Katalog Fiyatı: 153,00 TL

109,90 TL 92,80 TL

Ek indirimin bitmesine kalan süre:

Karolina Kurkova’nın ikinci kokusu onun çok yönlü kişiliğini yansıtıyor. Bir güneş gibi Top Modelin çevresini büyüleyici ve ilham verici bir hava ile canlandırıcı bir enerji kaplıyor. Taze yeşil pembe biber; gül, zarif menekşe, vanilya ve sandal ağacı ile karşılaşır. Esansı: Günün ilk güneş ışıkları gibi ilham verici ve hafif çiçeksi bir parfüm.

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Stok Kodu: 30100 Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

STARLARIN KOKUSU
Karolina Kurkova’ya ait ikinci parfüm top modelin oldukça kişisel bir yönü olan çok yönlülüğü ilk etapta yansıtır. Enerji dolu bir yaşam, özgüven, etrafa pozitif enerji yayma ve saf yaşam sevinci. İşte bu Karolina! Etkileyici ve güçlü.

KOKU TASARIMI
Şişesinin tasarımı minimalist ve on kısımda toplanmış ancak arka kısımda keskin renk tonları kullanılmış, bir moda trendi olan Ethno Chic’den esinlenilmiştir.

Renkler ve anlamları:
Turkuaz tazelik, hafiflik ve ilhami simgeler. Altın sarısı sıcaklık ve cazibeyi; parlak pembe sempatiyi ve dışılığı simgeler. Ana tasarım elementi, Karolina’nın karakterine mükemmel şekilde uyan kültürel anlam yüklü güneş sembolüdür. Güneş, yaşama isteğinin bir simgesidir. Güneş bize ışık, ilham, enerji ve sıcaklık verir. Aynı güneş ışınlarının hareketi gibi bu top model de her zaman tüy gibi hafif bir ilham havası ve yaşamsal enerji içeren büyüleyici bir auraya sahiptir. Şeffaf şişesi kökünün hafifliğini yansıtır ve alınan ilk esanstan itibaren kendini diğerlerinden ayırır.

Şişesine Karolina’nın parafını (KK) üstünde taşıyan 18 karatlık altın rengi verilmiş süslemelerle vurgu katılmıştır. Değerli zincir Karolina’nın kişiliği ve moda dünyası arasında bağlantı kurmaktadır.

KOKU TANIMI
Karolina by Karolina Kurkova, ilham verici ve çiçeksi bir koku; Karolina’nın özgüveninin, tarzının ve yaratıcı enerjisinin modern bir şekilde yorumlandığı şık ve hünerli ellerde bir araya getirildiği bir kompozisyondur. Günün ilk güneş ışıklarına benzeyen, enerji yüklü bir parfüm.

Baş nota
Yeşil, pembe karabiber, benzoin
Kalp nota
Gül, menekşe
Dip nota
Vanilya, sandal ağacı, kaşmeran

KOKU AİLESİ
Çiçeksi – Taze – Şık

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Lovingly by Bruce Willis
Sensual Grace
Karolina Kurkova

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LR Karolina by K. Kurkova EdP 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 adımda güvenli alışveriş:

Güvenli alışveriş
Güvenli alışveriş

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir