Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 1

Katalog Fiyatı: 224,90 TL

160,60 TL

Set içeriği:

– Aloe Vera Nemlendirici Serum (30 ml)
– Aloe Vera Gece Kremi (50 ml)
– Aloe Vera Gündüz Kremi (50 ml)
– Şık kutu HEDİYE!

LR Health & Beauty Yetkili Satıcısı › LR Türkiye'den Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün – Sıfır Risk!
Stok kodu: 20777-101 Kategoriler: , ,

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 1 İçeriği:

Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu
Aloe Vera Gündüz Kremi
Aloe Vera Gece Kremi

Not: LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 2‘de Aloe Vera Gündüz Kremi yerine Aloe Vera Zengin İçerikli Gündüz Kremi bulunur. Aloe Vera Zengin İçerikli Gündüz Kremi normal olana göre daha fazla nemlendirme sağlar.

LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu, içeriğindeki aloe Vera ve organik zeytin özü ile cildinizi yoğun şekilde nemlendirir ve değerli içeriklerle besler.

LR Aloe Vera Gündüz Kremi her cilt tipine uygundur. Cildinizde yumuşak ve ışıltılı bir görünüme sahip olmak için nemlendirici krem. Tatlı bir koku yayan ve şımartıcı yapısı yoğun nem takviyesi sağlar ve gerginlik hissini hafifletir. Makyaj bazı olarak da idealdir. %50 Aloe Vera ve antioksidatif etkiye sahip organik zeytin özü içerir.

LR Aloe Vera Gece Kremi her cilt tipine uygundur. Cilde gece boyu yoğun bakım sağlar. Uyku durumunda nem takviyesi sağlar ve cildin yenilenme sürecini destekler. İçeriğindeki %50 Aloe Vera, zeytin özü ve zeytinyağı ile yumuşak doku ve rahatlatıcı koku sağlar. Bu kombinasyon gece boyunca cildi yeniden yapılandırır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 1” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Yuz Bakim Seti 1
LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 1
160,60 TL
0