Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Oriental Spa Duş Jel Yağı 200ml

Katalog Fiyatı: 53,90 TL

38,50 TL

Değerli argan yağı ve %15 Aloe Vera kuru cildi besler ve nemlendirir. Baharatlı-tatlı, oryantal koku sizi Binbir Gece Masallarına götürür.

LR Health & Beauty Yetkili Satıcısı › LR Türkiye'den Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün – Sıfır Risk!

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

LR Aloe Vera Oriental Spa Duş Jel Yağı, içeriğindeki değerli argan yağı ve %15 Aloe Vera kuru cildi besler ve nemlendirir. Baharatlı-tatlı, oryantal koku sizi Binbir Gece Masallarına götürür.

Gündelik hayattan uzaklaşarak oriental spa bakımının keyfine varın. Stresli ve kuru cildiniz için canlandırıcı oriental spa bakımı size iyi gelecek. Değerli argan yağı cildinizi beslerken, Aloe Vera cildinize nem sağlar. El ve ayaklarınız ise şili biberi ile sıcacık olur. Tatlı ve baharatlı kokusu ile sizi şımartacak!

LR Aloe Vera Oriental Spa Set avantajı ile bu ürünle birlikte LR Aloe Vera Oriental Spa El & Ayak Balsamı‘na sahip olabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Aloe Vera Oriental Spa Duş Jel Yağı 200ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Oriental Spa Dus Jel Yagi
LR Aloe Vera Oriental Spa Duş Jel Yağı 200ml
38,50 TL
0