Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu 50ml

Katalog Fiyatı: 99,90 TL

71,40 TL

Aloe Vera ve organik zeytin özü içeren yüz serumu

LR Health & Beauty Yetkili Satıcısı › LR Türkiye'den Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün – Sıfır Risk!

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu, içeriğindeki aloe Vera ve organik zeytin özü ile cildinizi yoğun şekilde nemlendirir ve değerli içeriklerle besler.

Cildin 24 saat nem tutmasına yardımcı olur, nem depolaması en üst düzeye çıkar. Cilt parlar ve taze bir görünüm elde eder. Kuruluktan doğan çizgiler önlenir.

KULLANIM

Soğuk ve esintili havalarda yıpranan cildiniz için tüm günlük bakım uygulamalarınız öncesinde ön hazırlık olarak LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu’nu kullabilirsiniz. Sabahları ve akşamları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzün her tarafına uygulayın. Sonrasında zengin içerikli bir günlük krem veya hafif yapılı bir nemlendirici jel krem sürebilirsiniz.

LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 1 veya LR Aloe Vera Yüz Bakım Seti 2‘yi satın alarak bu ürünle birlikte aşağıdaki ürünleri set avantajıyla birlikte alabilirsiniz:

Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu
Aloe Vera Gece Kremi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Nemlendirici Yuz Serumu
LR Aloe Vera Nemlendirici Yüz Serumu 50ml
71,40 TL
0