Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için 3’ü 1 Arada Saç ve Vücut Şampuanı 250ml

Katalog Fiyatı 56,90 TL

40,60 TL

Tropik ve meyvemsi bir kokusu vardır
%30 Aloe Vera jel, pantenol ve organik şeftali ekstresi hassas bir formülasyon sunar
Saç ve cildi korur ve nemlendirir
Saçların kolay taranmasını sağlar

Stok kodu: 20328-1

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

LR Aloe Vera Kids Çocuklar için 3’ü 1 Arada Saç ve Vücut Şampuanı 250ml için 1 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    İpek Sağınç

    Kızım için güvenle kullanıyorum ve çok memnunum , teşekkürler

Değerlendirme yap

Ürün Bilgileri

LR Aloe Vera Kids 3’ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı, hassas çocukların cildinin ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir. 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Pratik 3’ü 1 arada ürünü cildi ve saçları nazikçe temizler ve bakımını yapar ve saçların taranmasını kolaylaştırır – artık saçlar taranırken kolay açılır ve acı vermez!

Cilt dostu ph değeri ve sülfat içermeyen içeriği sayesinde özellikle hassas temizlik ve bakım sunar. Böylelikle hassas çocuk cildi korunur. %30 aloe vera jeli ile yenileme, nemlendirme, sakinleştirme ve koruma sağlar. Panthenol ve organik şeftali özü cildi ve saçları besler ve korur. Çocuklar için cilt uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiştir ve ebeveynlere küçük çocukları için mümkün olan en iyi uyumluluğu garanti eder.

Neşeli meyveli kokusu çocuğunuzun banyo yaparken eğlenceli zaman geçirmesini sağlayarak Saç ve Vücut bakımını bir maceraya dönüştürür!

Kolayca taranan saçlar

Banyo yapmak birçok çocuk için bir işkencedir – günlük yaşamda kirlenmeyi sevdikleri kadar temizlenmek onlar için büyük bir derttir. Özellikle de saçlar taranırken çoğunlukla göz yaşları sular seller olur. Fakat LR Aloe Vera Kids 3’ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı içeriğindeki bileşen sayesinde saçlar kolay taranır ve çocuklar mutlu olur.

Kullanım

Kişisel bakım açısından uzmanlar “daha azının daha iyi” olduğunu öne sürüyorlar. Cildin kuruması ve doğal cilt bariyerini zayıflatması nedeniyle günlük duş almak ve saç yıkamak gerekli değildir ve çocuklar için önerilmez. Haftada 1-2 kez yeterli kabul edilmektedir. Çocuklarınıza banyo yaptırırken, 5-10 dakikalık bir süreyi geçmediğinizden emin olun, çünkü çok uzun süre sıcak su ile yıkanmak çocuğunuzun hassas cildini kurutacaktır.

Neden çocuk cildinin özel bakıma ihtiyacı var?

Çocukların cildi, özellikle cildin durumuna yansıyan, giderek artan çevre kirliliğinden etkilenir. Çocuk derisinin yağ bezleri ve ter bezleri önce dış çevre koşullarına adapte olmak zorundadır, böylece genellikle ciltte kuruluk ve tahriş görülür. Bu nedenle bakım ürünleri, hassas çocuk cildini daha da fazla zorlamamak için özellikle yumuşak olmalıdır. Ek olarak, cildin kurumasını önlemek için yeterli bir nem kaynağı özellikle önemlidir.

Yeni çocuk serisinin kalbini, özellikle yüksek oranda saf Aloe Vera jeli oluşturmaktadır. Böylelikle, nazik ve doğal bakım serisi aloe veranın çeşitli etkilerinden yararlanır: yenilenir, nemlendirir, yatıştırır ve korur. Hassas çocukların cildi için mükemmel!
Paraben, mineral yağ ve parfüm yağları gibi sıkça tartışılan maddeler LR Aloe Vera Çocuk Serisi ürünlerine eklenmemiştir.