Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon 6’lı Set

Katalog Fiyatı: 785,90 TL

561,40 TL

Üyelik şartı yok! Sepete ekle, indirimden hemen yararlan
LR Health & Beauty Yetkili SatıcıLR Türkiye Stoğundan Gönderim – %100 Orijinal ve Faturalı Ürün Garantisi

Bu ürünler de ilginizi çekebilir…

Sıkça sorulan sorular

Hayır, üye olmasanız da indirimli fiyatlarla alışveriş yaparsınız. Sepete ürünleri ekleyerek doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz.
Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Rekabetçi olabilmek için ürünleri indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.
Ürünleriniz LR Türkiye'nin merkez deposundan, LR logolu koli ve LR Türkiye irsaliyesi ile birlikte gönderilir. En yeni tarihli ve orijinal ürünleri alacağınızı kargonuzu teslim aşamasında irsaliyenizi kontrol ederek teyit edebilirsiniz.
Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye'ye iletilecek ve LR Türkiye tarafından hazırlanarak adresinize gönderilecektir.
Tüm gönderimler Yurt İçi Kargo ile yapılmaktadır.

Açıklama

LR Aloe Vera Jel Icecek Zencefil Limon katalog

6 adet LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon içeren settir. Ürünleri tek tek almak yerine bu 3’lü seti alarak fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon, %85 Aloe Vera yaprak jeli, %6 zencefil suyu ve limon suyu içeren bir üründür. Hafif, doğal zencefil keskinliği ile birlikte ferahlatıcı limon ve tatlı bal lezzetindedir.

LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon günlük alım miktarına uyularak düzenli tüketilmesi halinde;

– Günlük C vitamini ihtiyacının %100‘ünü karşılar,
– Günlük çinko ihtiyacının %100‘ünü karşılar,
– Günlük selenyum ihtiyacının %82‘sini karşılar.

LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon genel vücut sağlığınızın iyileşmesine katkıda bulunur ve bağışıklık sisteminizin güçlenmesinde etkilidir:

1. Hücreleri güçlendirir: C vitamini, çinko ve selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
2. İçeriğindeki çinko yeni hücrelerin oluşumunu destekler.
3. C vitamini normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunurarak bağışıklık sistemini hızlandırmaya yardımcı olur.

Her yaş grubundan erkek ve kadınlar için uygundur. LR’ın kullandığı Aloe Vera her zaman kaliteli bir hammaddedir. Meksika yaylalarında böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan kontrollü ekim yapılır. Saf Aloe Vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Ürün SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

SERTİFİKALANDIRMA
LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’nin ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılmasi ve tamamlanmış son ürüne ulaşılmasi aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir yatırım kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, Aloe Veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

TÜKETİM ÖNERİSİ
Günlük olarak ögünlerden önce 3x30ml şeklinde tüketin. Aloe Vera Jel Içecek Zencefil & Limon isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon 6’lı Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

LR Whatsapp Duyuru Grubu
LR Aloe Vera Jel Icecek Zencefil Limon 6li Set
LR Aloe Vera Jel İçecek Zencefil & Limon 6’lı Set
561,40 TL