%29 İNDİRİM

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3’lü Set + Probalance Hediye!

5.00 out of 5
(1 müşteri yorumu)
Katalog Fiyatı: 457,00 TL

327,00 TL 232,10 TL

En iyi fiyat garantisi Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Ürünleri katalog fiyatından satmak yerine, indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.

AĞUSTOS AYINA ÖZEL

– 3 x LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali
– LR ProBalance HEDİYE !

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Orijinal ürün garantisi
Orijinal ürün garantisi

– 3 x adet LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali
LR ProBalance HEDİYE !

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali % 98 oranında Aloe Vera jeli içeren doğal bir üründür. Hafif, meyvemsi tadına şker ilavesi olmadan sahip olur ve günlük tüketim oranında yalnızca 0,054 ekmek birimi doğal şeker bulunur. Bu nedenle özellikle diyabetliler için uygundur. Değerli içerik maddeleri sağlığa katkıda bulunabilir ve metabolizmayı destekleyebilir. Tavsiye edilen günlük dozla %100 oranında C vitamini alınır. LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

LR ProBalance hapları ile vücudunuzun asit-baz dengesini koruyabilirsiniz. Hücreler sağlıklı bir alkali ortam içinde olduğundan kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak zinde ve sağlıklı hissedersiniz.

LR ProBalance asit baz içerigini dengeleyerek, buna baglı olarak genel saglık durumunu iyileştirir. Mineral eksikligi dolayısıyla yorgunlugu veya huzursuzlugu engellemeye yardımcı olur. LR ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaştırılmış temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez. LR Probalance hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali 3’lü Set + Probalance Hediye! için 1 inceleme

  1. 5 out of 5

    Mukadder ALTUĞ

    Çok sevdim, enerjim arttı sanki. Teşekkürler Lr

Yorum yap

Hoşunuza gidebilir…