LR Aloe Vera Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 – 50ml

Katalog Fiyatı: 87,00 TL

62,80 TL

En iyi fiyat garantisi Aloeverauyelik.com 2014'ten beri LR Türkiye'nin resmi iş ortağıdır. Ürünleri katalog fiyatından satmak yerine, indirimli üye geliş fiyatından satıyor, toplam satışımız üzerinden LR Türkiye'den prim alıyoruz. Bu sayede size en iyi fiyatı sunabiliyoruz.

Yüz ve dekolte gibi hassas bölgelere uygun krem

%40 Aloe Vera Jel içerir
• Cildi UVA & UVB ışınlarına karşı korur
• Cildi erken yaşlanmaya karşı korur
• Yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler

LR Aloe Vera Ödeme Seçenekleri

Stok kodu: 23074-201 Kategoriler: ,
Orijinal ürün garantisi
Orijinal ürün garantisi

LR Aloe Vera Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 hafif bronzlaşmış cilt için uygundur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için güneş koruyucu bir üründür. Güneş koruma faktörü 20 ile etkili UVA ve UVB koruması sağlar. Işın kaynaklı cildin zamanından önce yaşlanmasına karşı hassas cilt kısımlarını korur. %40 Aloe Vera içerir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Aloe Vera Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 güneşlenmeden 30 dakika önce kullanın. Öğle vakti yoğun güneş ışığından kaçının. Bebekleri ve küçük çocukları dik gelen güneş işınından koruyun. Bebeklerde ve küçük çocuklarda koruyucu kıyafetlerden ve ayrıca oldukça yüksek faktörlü güneş koruyuculardan yararlanın. Güneş ürünlerinde belirtilen güneş koruma faktörü gün içinde birçok kez kullanımla uzatılamaz.

Vücut için güneş koruyucu ürünleri birlikte kullanarak tam bir güneş koruması sağlayabilirsiniz: Aloe Vera Güneş Bakımı serisinden Güneş Losyonu SPF30, Güneş Spreyi SPF30, Güneş Jel Kremi SPF20 veya Güneş Kremi SPF50.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“LR Aloe Vera Anti-Aging Güneş Kremi SPF 20 – 50ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…