LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Selcan Güleryüz’ün LR iş ortaklığı sonlandırıldı

LR Türkiye’deki en yüksek seviyeye yükselmiş olan ve dünya genelinde ilk kez kadın başkan ünvanını alan Selcan Güleryüz‘in iş ortaklığı feshedildi. Karar, şirket genel müdürü Ömer Barış Turan tarafından tüm iş ortaklarına atılan bir eposta ile duyuruldu.

Gönderilen epostada karara sebep olarak, Selcan Güleryüz‘ün LR şirketinin daha fazla kabul edemeyeceği davranış ve iş yapma yöntemleri gösteriliyor. Bunlarla ilgili olarak şirketin kendisine defalarca uyarıda bulunduğu, buna rağmen kendisinin faaliyetlerine artırarak devam ettiği ve rakip firmalarla arasına mesafe koymayarak şirket menfaatlerine ters tutum sergilediği yazıyor. Epostada tüm LR iş ortaklarının korunması ve menfaati doğrultusunda tutarlı bir şekilde hareket etmek zorunda kalındığı özellikle vurgulanıyor.

LR Türkiye, 7 Nisan 2017 tarihinde göndermiş olduğu epostayla, Selcan Güleryüz’ün eşi Mehmet Emin Güleryüz‘ün iş ortaklığının da Almanya ile ortak değerlendirme ve bu doğrultuda alınan ticari karar gereği 2017 Eylül ayında sonlandırılacağını duyurmuştu. Epostada konuyla ilgili başka bir detay verilmemişti.

Yazılanlardan benim anladığım, şirketimiz bu kararı uzunca bir süreç sonunda almış. Yani aniden verilen bir karar değil ve sanırım kuralların çiğnenmesinde artık geri dönülemez bir noktaya gelinmiş. Yoksa hiç bir şirket, beraber zirveye çıktığı bir network lideriyle bu şekilde yollarını ayırmak ve olası bir ciro düşüşü yaşamak istemez. Yaklaşık üç senedir LR’dayım. LR yönetimi ve birlikte çalıştığım LR liderleriyle ilgili tecrübeme dayanarak, şirketimizin bu konuda her türlü delili göz önünde bulundurarak ve tüm iş ortaklarının işini negatif etkileyebilecek sonuçları göze alarak bu zor kararı vermek zorunda kaldığına inanıyorum.

Biz her zaman olduğu gibi işimizi düzgün yaparak ekibimizi büyütmeye, adil kazanç planımızla iş ortaklarımıza para kazandırmaya ve Türkiye’nin her yerine LR ürünlerini götürmeye devam edeceğiz! Türkiye’nin en hızlı büyüyen doğrudan satış şirketine sizleri de bekliyoruz.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Selcan Güleryüz’ün LR iş ortaklığı sonlandırıldı” üzerine 2 yorum

  1. merhaba.lr uyesıyım. urunlerın nasıl kullanıldıgını ogrenmek ıstıyorum. benı uye yapan temsılcımle gorusmek ıstıyorum. lutfen bana bır temsılcı numarası verırmısınız. urunlerı ogrenıp satmak ıstıyorum.

    • Mesai saatleri icinde LR cagri merkezi 4441261’i arayarak sponsorunuz ve bağlı olduğunuz organizasyon liderine ait iletisim bilgilerini alabilirsiniz.

Yorum yapın