Powerboost: Saç dökülmesine karşı hesaplı alternatif

Sac dökülmesine karsi onerdigimiz en güçlü ürünümüz L-Recapin. Ancak cogu zaman bu set pahalı gelebiliyor. Eğer daha hesaplı bir alternatif ariyorsaniz Nova Pure Powerboost‘u deneyebilirsiniz 🙂

Nova Pure Powerboost Saç Bakım serisi (Sampuan + Tonik) içerdiği “Vital Hair & Scalp Complex” sayesinde kısa sürede daha sağlıklı ve genç görünen bir saç ve saç derisine sahip olmanızı sağlar. Vital Hair & Scalp Complex saçtaki ve saç derisindeki yaşlanmayı geciktirerek saç dökülmesinin önüne geçmeyi hedefler. Bunu içeriğindeki Hexapeptide-11, şekerpancarı betaini (trimethylglycine), şeker kamışı, limon ve elma meyvelerinin özleri ve yeşil çay özü sayesinde yapar.

Bu maddelerin fonksiyonlarına bakarsak:

Hexapeptide-11, deri hücrelerine yönlenerek kolajen ve hyaluronik asit üretimini arttırır ve böylece sağlıklı bir saç derisi ve sağlıklı saçlar için ilk adım atılmış olur. Ayrıca bu peptid saç kökü (folikül) hücrelerinde bulunan ve normal şartlarda testosteron hormonunun bağlanması sonucu saçların olgunlaşıp dökülmesine yol açan Androjen Reseptörüne testosteron yerine bağlanarak, bu biyokimyasal olayı engeller.

Şekerpancarı betaini (trimethylglycine), saç derisinde kolajen yapımını arttırarak saçların tutunduğu saç köklerini güçlendirir. Böylece saç dökülmesi geciktirilir. Betain ayrıca hücrelerde enerji üretimini desteklediğinden saç kökünün büyüme evresinde kalış süresini de uzatır.

Şeker kamışı, limon ve elma meyvelerinin özleri, bunlar aşındırıcı etkileriyle saç derisindeki ölü hücrelerin temizlenmesini ve saç derisinin yenilenmesini sağlarlar. Bu da saç köklerinin temizlenmesini ve daha kalın saç telleri oluşması için daha fazla yer açılmasını mümkün kılar. Ayrıca, saç derisinin hafif asidik pH ‘ına uygun olarak asidik yapıdaki meyve özleri sayesinde saç proteinleri ve dolayısıyla saçlar daha sağlam ve kırılmaya dirençli hale gelir.

Yeşil çay özü, saç derisini oksidatif stress ve UV ışınları gibi zararlı etkilerden koruyan izoflavonlarca oldukça zengindir. Ayrıca saç derisi için oldukça yatıştırıcı etkisi vardır.
Ürünün belirleyici özellikleri:

• Hücresel düzeyde saç ve saç derisi yaşlanmasını hedef alır.
• Saç köklerinin (foliküllerin) daha sağlıklı olmasına çalışır.
• Saç dökülmesini azaltır.
• Anti enflamatuvar / anti oksidant aktivitesi vardır.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın

Avantajlı fiyatlarla online sipariş verin!