LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Özel Başlangıç Seti 359,50 TL – LR Üyelik Paketleri

LR ürünlerini aylık kota şartı olmadan indirimli almak veya katalog fiyatından satarak ek gelir elde etmek için şirkete üye olmanız gerekiyor. Üyelik için herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemezsiniz, ancak üyelik aşamasında ilk siparinizi vermeniz gerekir. Şirket bunun için size indirimli geliş fiyatları üzerinden alabileceğiniz 4 farklı paket seçeceği sunar: 99 TL Serbest Seçim, Özel Başlangıç Seti ve İş Geliştirme Seti

Özel Başlangıç Seti 359,50 TL

LR’ın 2017 Eylül ayından itibaren müşterilerine sunmaya başladığı Özel Başlangıç Seti‘nin içeriğindeki LR ALOE VIA Moments Set ile yeni iş ortaklarınız en sevilen ve en çok satan LR ürünlerini kolayca keşfedebilecek. Üstelik bu setin yanında, LR’ın 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu ve yazılı materyaller HEDİYE geliyor.

LR Özel Başlangıç Seti’nde neler var?

 • 1 adet Aloe Via Moment Set (9 aloe vera ürünü)
 • 1 adet Starbox (34 parfüm numunesi hediye)
 • 1 adet Şirket Tanıtımı
 • 1 adet Pazarlama Planı
 • 1 adet LR Katalog
 • 1 adet İş Ortağı Fiyat Listesi
 • 2 adet İş Ortağı Başvuru Formu

Özellikle LR’ı iş olarak yapmak isteyen kişilere İş Geliştirme Seti‘ni öneriyoruz. Ancak bütçeniz İş Geliştirme Seti’ni almaya yetmiyorsa Özel Başlangıç Seti‘ni almayı kesinlikle değerlendirin:

 • Bu pakette, üye adaylarınıza yapacağınız sunumlarda kullanabilmeniz için Aloe Via Moments Set var. Şık bir çanta içerisindeki 9 aloe vera ürününü, setle birlikte gelen uygulama yönergelerine uygun olarak hedef kitleniz üzerine deneyebilir ve ürün kalitesini birinci elden gösterebilirsiniz.
 • Bu paket size 162 puan kazandırır.
 • Özellikle ilk başlarda ürünleri bilmediğiniz için sipariş toplamakta zorlanabilirsiniz. Kimse koklamadan parfüm almak istemez ve birbirinden farklı parfüm numuneleriyle hemen ilk siparişlerinizi toplamaya başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. Tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Özel Başlangıç Seti 359,50 TL – LR Üyelik Paketleri” üzerine 4 yorum

 1. Merhabalar,ben üye olmak istiyorum ama,uyelik paketlerinden hangisini seçersek geliş fiyatindan yararlanma durumu olur..satış yapmak istemiyorum,ürünleri birebir deneyimlemek istiyorum..bilgi verirseniz sevinirim

  • Merhaba, üye olurken ve üye olduktan sonra tüm ürünler geliş fiyatından alınır. Üye olurken serbest seçim yerine hazır paketleri tercih ederseniz, geliş fiyatının da altında almış olursunuz. Üyeliğiniz başladıktan sonra yine geliş fiyatından almaya devam edersiniz. Satış yapmak mecburi değildir.

 2. Merhaba,
  Ben de üye olup kendi ürünlerimi almak istiyorum. Satış yapmayı düşünmüyorum. Ancak başlangıç seti olan 264 tl yi verecek durumda değilim daha uygun içerikli paket yok mu acaba?

Yorum yapın