Microsilver Universal Krem ve Vücut Emilsiyonu

Microsilver Universal Krem ve Vucut Emilsiyonu

Microsilver Universal Krem ve Vücut Emilsiyonu, içerisindeki gümüş sayesinde antibakteriyel özellikli olan ürünler. Sivilceli, kuru ve pullanmış ciltlerde kullanılabilir. Kaşıntıyı azaltır. İçerisindeki yara iyileştirici özelliğe sahip dekspantenol maddesi sayesinde yeni ameliyat izlerinde kullanılabilir.

İki ürünün farkı nedir dersiniz, aslında ikisinin de işlevi aynı. Krem biraz daha yoğun kıvamdadır ve lokal olarak kullanılabilir. Miktar olarak daha fazla ve kıvamı daha akışkan olan emilsiyon ise vücutta daha geniş bölgelere uygulanabilir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın