Mercedes’ten LR liderlerine güvenli sürüş eğitimi

Bugün Mercedes’in büyük kurumsal müşterileri için düzenlediği Güvenli Sürüş Eğitimi‘ne katıldım. Sadece LR değil; Basf, Siemens, Vaillant gibi Alman şirketlerinin yöneticileri de aynı eğitimdeydi. Bir saatlik teorik dersin ardından kendi araçlarımızla kapalı eğitim alanında slalom, kaçış manevraları, kuru ve ıslak zeminde ani fren gibi çalışmalar yaptık. Oldukça faydalı bir eğitim oldu.

Yeri gelmişken söyleyeyim. LR Türkiye olarak en büyük Mercedes filosuna sahip şirket biziz 🙂 LR, başarılı iş ortaklarına Mercedes şirket aracı veriyor. Hatta 2017 süresince geçerli kampanya kapsamında Junior Takım Lideri ve Takım Lideri ünvanı alanlara bile Mercedes araç verdi. Üyelik fırsatları ve araç kalifikasyonları hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz 😉

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın