Web Analytics Made Easy - StatCounter

Manager ve üstü ünvanlara ücretsiz konaklamalı kamp

LR’daki liderlerimizden Elif hanım alt ekiplerinde 8000 puan üzeri tüm iş ortakları için 17-18-19 Ağustos tarihlerinde hem motivasyon, hem de eğitim amaçlı 2 gece konaklamalı bir kamp düzenliyor. Yalova’daki bir termal otelde yapılacak kampta ilk gün organizasyon liderlerinden eğitim alacağız. Ertesi gün ise gezi ve eğlence ile geçecek.

Bu kampın iki önemli özelliği var. İlki Elif hanım’a doğrudan bağlı olsun olmasın, puan hedefini tutturan herkesin bu kampa katılabiliyor olması. İkincisi de normalde diğer liderlerin yaptığı benzer kamplara katımlar ücretliyken, bu kampta katılımcıların cebinden 5 kuruş çıkmayacak olması. Tüm konaklama, eğitim, gezi, yemek masraflarını Elif Hanım karşılıyor olacak.

Peki neden ücretsiz? Neden bu kadın ayda 20 bin lira para kazanırken gidip parasını böyle bir şeye harcıyor? Cevabı çok basit: LR’daki geleceği için yatırım yapıyor ! Bugün harcayacağı 5-10 bin liranın, ekibine verdiği bu eğitimlerle ileride kendisine 50 bin lira olacak döneceğinin farkında. Bu işin doğası bu; eğer ekibinizden işini çok iyi yapan liderler çıkartabilirseniz, para kazanırsınız !

Şahsen en başından beri Elif hanım’la tamamen aynı kafadayım ve umarım bir gün aynı seviyelere gelirsem, ekibim için sorgusuz sualsiz benzer organizasyonlar yapmaktan kaçınmayacağım. Benim ekibimde olan herkes işine dört elle sarıldığında hem para kazanacak, hem de bu imkanların hepsinden faydalanabilecek !