LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Makyajımı Zeitgard 1 ile temizleyebilir miyim?

Makyajınızı ZEITGARD 1 ile temizleyebilirsiniz. Böylelikle cildinize derinlemesine temizlik yapmış ve cilt üzerinde bulunan kalıntıları yumuşak bir şekilde uzaklaştırmış olursunuz. Çok güçlü makyajlarda elbette bir kozmetik beziyle ön temizlik yapabilir ve böylelikle de uygulama sırasında temizleme fırçasının aşırı boyanmasına engel olabilirsiniz.

Uygulama sonrasında cildiniz pembemsi ve taze görünecektir. Fakat temizleme işlemini bir süre uzatmanız gerekebilir ve önceden programlanmış bulunan 60 saniye kısa kalabilir. Buna karşılık gözlerinizin çevresindeki kısımları ise her halükarda atlamalısınız. Buraları alışık olduğunuz ürünlerle temizleyiniz.

Göz makyajımı ZEITGARD 1 ile temizleyebilir miyim?

Hayır! Göz makyajınızı alışık olduğunuz gibi bir göz makyajı çıkartıcısıyla temizlemelisiniz. Gözlerin etrafındaki kısımlar fazla hassastır ve sadece elle temizlenmelidir. Fakat sizin de yapabilecekleriniz var: Cihazınızı birkaç saniyeliğine iki tarafta da yandaki gülme kırışıklıkları üzerinde tutabilirsiniz. Burada da yine alıştırma etkisini göreceksiniz ve hafif kırışıklıklar azalacak.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın