LR’la ayda 20 bin TL kazanmak…

LRla kendi isinizin patronusunuz

Elif hanım hepimizin bağlı oldu lider. Kendisine ilk LR teklifi geldiginde kabul etmedi. 6 ay sonra tamam deneyeyim bari deyip LR’a basladı. Amerika’da yasadigi icin hic ürün görmedi (orada LR da yok), sadece bu isten para kazanabilecegini anladigi icin 439 TL’lik paketle üye oldu, ürünleri Türkiye’deki adresine annesine göndertti. Ekip kurmanın ve LR’a satış yapacak yeni insanlar kazanmanın önemini anladığı için hemen tüm tanıdıklarına bu iş fırsatından bahsetti ve daha birinci ayında, sadece internetten yazışarak en güvendiği (ve kendisine çok güvenen) arkadaslarını LR’a üye yaptı. İlk ayının sonunda 12 bin puana ulaşarak rekor kırdı. LR’da birinci yılı ya doldu ya da dolmak üzere. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ekibinin başına geçti, ekibinde pek çok kişi ünvanlar kazandı ve kendi de Gümüş Organizasyon Lideri oldu. Aylık kazancı 20 bin TL ve LR’ın ona verdiği Mercedes C180’e biniyor. Arabasıyla Türkiye’yi gezip tüm iş ortaklarına eğitimler veriyor. Kazancıyla kendi ailesine bir gelecek kuruyor, ama büyük bir kısmıyla da tüm Türkiye’nin şehirlerini gezerek kendi direk bağlı olsun olmasın tüm iş ortaklarına eğitimler veriyor…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın