Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’ın ürünleri güzel mi değil mi bilmiyorum, niye para vereyim?

Özellikle üyelik görüşmelerimde çok sık duyduğum ama hiç anlam veremediğim bir cümle… Sizler hayatınızda satın aldığınız her malı, hizmeti önceden araştırıp öyle mi para ödüyorsunuz? “Bir deneyelim” dediğiniz hiç bir şey olmuyor mu? Bir lokantanın önünden geçerken, karnınız açsa “hadi gel şurada yiyiverelim demiyor musunuz? Sırf gözünüze güzel göründü diye alışveriş yaptığınız olmuyor mu?

Bu aslında kişinin biraz risk algısıyla da alakalı bence. Bir Türk olarak kazıklanmaya ve para kaybetmeye çok alıştığımız için yoğurdu üfleme yeme kısmında aşırıya kaçıyoruz.

LR ürünleri güzel arkadaşlar ! Almanya’dan ithal, bağımsız kurumlar tarafından test edilmiş, doğal içerikli, kaliteli ürünler.

Ama siz bütün ürünlerin mükemmel olmasını bekliyorsanız çok yanlış yerdesiniz. Bir markanın tüm ürünlerinin kusursuz olmasına imkan var mı? Evinizdeki tüm makyaj malzemeleriniz Mac mi? Tüm kremler Estee Lauder mi? Hadi kozmetiği geçelim. Bir otomobil markasının ürettiği bütün modellerin kusursuz olmasına imkan var mı ?

Emin olun LR’ın da beğenmeyeceğiz ürünleri çıkacaktır. Ama bu işi yapan kişiler olarak biz, LR’ın genel anlamda Alman kalite standartlarıyla araştırma, geliştirme ve üretim yaptığını, daha da önemlisi sağlıklı ürünler geliştirdiğini biliyoruz ve herkesi denemeye davet ediyoruz. Beğenmezseniz de “bir daha ardınıza bakmayın, borcunuz harcınız da olmayacak, eskiden ne kullanıyorsanız kullanmaya devam edin” diyoruz.

Özellike bunu iş olarak yapmak isteyenler arkadaşlarım için bu yazımı, ünlü yazar Paul Coelho’nun “Piedra Irmağı’nın Kıyısında Oturdum ve Ağladım” kitabından bir alıntıyla bitireyim:

“Risk almak zorundasın. Çünkü hayatın mucizelerini, yalnızca beklenmeyenin olmasına izin verdiğimizde tam olarak anlayabiliriz.”

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla