LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’ın ürünleri güzel mi değil mi bilmiyorum, niye para vereyim?

Özellikle üyelik görüşmelerimde çok sık duyduğum ama hiç anlam veremediğim bir cümle… Sizler hayatınızda satın aldığınız her malı, hizmeti önceden araştırıp öyle mi para ödüyorsunuz? “Bir deneyelim” dediğiniz hiç bir şey olmuyor mu? Bir lokantanın önünden geçerken, karnınız açsa “hadi gel şurada yiyiverelim demiyor musunuz? Sırf gözünüze güzel göründü diye alışveriş yaptığınız olmuyor mu?

Bu aslında kişinin biraz risk algısıyla da alakalı bence. Bir Türk olarak kazıklanmaya ve para kaybetmeye çok alıştığımız için yoğurdu üfleme yeme kısmında aşırıya kaçıyoruz.

LR ürünleri güzel arkadaşlar ! Almanya’dan ithal, bağımsız kurumlar tarafından test edilmiş, doğal içerikli, kaliteli ürünler.

Ama siz bütün ürünlerin mükemmel olmasını bekliyorsanız çok yanlış yerdesiniz. Bir markanın tüm ürünlerinin kusursuz olmasına imkan var mı? Evinizdeki tüm makyaj malzemeleriniz Mac mi? Tüm kremler Estee Lauder mi? Hadi kozmetiği geçelim. Bir otomobil markasının ürettiği bütün modellerin kusursuz olmasına imkan var mı ?

Emin olun LR’ın da beğenmeyeceğiz ürünleri çıkacaktır. Ama bu işi yapan kişiler olarak biz, LR’ın genel anlamda Alman kalite standartlarıyla araştırma, geliştirme ve üretim yaptığını, daha da önemlisi sağlıklı ürünler geliştirdiğini biliyoruz ve herkesi denemeye davet ediyoruz. Beğenmezseniz de “bir daha ardınıza bakmayın, borcunuz harcınız da olmayacak, eskiden ne kullanıyorsanız kullanmaya devam edin” diyoruz.

Özellike bunu iş olarak yapmak isteyenler arkadaşlarım için bu yazımı, ünlü yazar Paul Coelho’nun “Piedra Irmağı’nın Kıyısında Oturdum ve Ağladım” kitabından bir alıntıyla bitireyim:

“Risk almak zorundasın. Çünkü hayatın mucizelerini, yalnızca beklenmeyenin olmasına izin verdiğimizde tam olarak anlayabiliriz.”

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın