LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR’de üyelik ücreti yoktur!

Türkiye’deki doğrudan satış şirketlerinin üyelik ücreti almasının yasak olduğunu biliyor muydunuz?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 14 Ocak 2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan İŞ YERİ DIŞINDA KURULAN SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’nin 25. Madde 4 bendi şöyle der:

“Doğrudan satıcı olarak sisteme dahil olmak isteyenlerden işe başlamaları ya da işe başladıktan sonra sistemde kalabilmeleri için giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında bedel alınamaz.”

Başlangıç paketi ifadesi de dikkatinizi çekmiştir. Eskiden Lr’a üye olmak icin en düşük 85 TL’lik başlangıç paketiyle birlikte gelen Aloe Vera Box Set ve Starbox parfüm numunelerini almak gerekiyordu. Ocak 2015’te çıkan bu yasayla beraber bu paket kalktı ve yerine kendi seçtiğiniz ürünlerle en az 99 TL’lik alışveriş yapma kuralı getirildi. Katalog fiyatiyla 140 TL ödemek yerine 40 TL indirim hakkı almak gibi de düşünebilirsiniz. 249 TL ve 439 TL‘lik paketler ise hala opsiyonel olarak üye olmak isteyenlere sunuluyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın