Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’de üyelik ücreti yoktur!

Türkiye’deki doğrudan satış şirketlerinin üyelik ücreti almasının yasak olduğunu biliyor muydunuz?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 14 Ocak 2015 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan İŞ YERİ DIŞINDA KURULAN SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ’nin 25. Madde 4 bendi şöyle der:

“Doğrudan satıcı olarak sisteme dahil olmak isteyenlerden işe başlamaları ya da işe başladıktan sonra sistemde kalabilmeleri için giriş aidatı, başlangıç paketi, yenileme ücreti, aidat ve paket ücreti gibi herhangi bir isim altında bedel alınamaz.”

Başlangıç paketi ifadesi de dikkatinizi çekmiştir. Eskiden Lr’a üye olmak icin en düşük 85 TL’lik başlangıç paketiyle birlikte gelen Aloe Vera Box Set ve Starbox parfüm numunelerini almak gerekiyordu. Ocak 2015’te çıkan bu yasayla beraber bu paket kalktı ve yerine kendi seçtiğiniz ürünlerle en az 99 TL’lik alışveriş yapma kuralı getirildi. Katalog fiyatiyla 140 TL ödemek yerine 40 TL indirim hakkı almak gibi de düşünebilirsiniz. 249 TL ve 439 TL‘lik paketler ise hala opsiyonel olarak üye olmak isteyenlere sunuluyor.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın