LR’de Gümüş Organizasyon Lideri oldum

2016 Ağustos sonu itibariyle, LR’daki yirminci ayımın sonunda en güzel ünvanlardan biri olan Gümüş Organizasyon Lideri seviyesine yükseldim. 24 Eylül tarihinde, Platin Organizasyon Lideri’imin Porsche araç teslimi için yapılan etkinlikte sahneye çıkarak ünvanımı aldım 🙂 Bronz Organizasyon Lideri olduktan tam bir ay sonra, bir üst basamak olan Gümüş kalifikasyonunu tamamlamış olmaktan dolayı çok mutluyum 🙂

Gümüş Organizsyon Liderliği LR’da dönüm noktalarından birisi. Bu kalifikasyon toplam 6 sürüyor. 6 ayın sonunda gerekli şartları yerine getirirseniz Gümüş oluyorsunuz ve LR nezdinde “elit lider” olarak adlandırılıyorsunuz. Bunu yapmak için ekibinizde az en 4 tane %21’lik prim seviyesine ulaşmış liderinizin olması gerekiyor. Benim 4 liderim de aynı zamanda şirketten Renault Clio araçlarını kazandılar. Bir önceki kalifikasyon olan Bronz’a göre aldığınız primde hatırı sayılır bir yükselme oluyor, çünkü Gümüş’te cironuzdan hesaplanan prime ekstra yüzdeler, yani Gümüş Primi ekleniyor. Aynı zamanda C Serisi Mercedes alma hakkına sahip oluyorsunuz. Ben araç hakkımı saklı tutup, Organizasyon Lideri olduğum zaman kazandığım Mercedes GLA aracımı çok sevdiğimden bunu kullanmaya devam edeceğim.

Bir sonraki hedef Altın Organizasyon Liderliği. Bunu yapabilmek için ekibimde para kazandırabileceğim yeni liderlere ihtiyacım var. Eğer hiç bir risk almadan bu işi denemek ve başarılı bir ekipte yer alarak işi tecrübeli bir isimden öğrenmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşın 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın