Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’de Bronz Organizasyon Lideri oldum

LR’de Organizasyon Liderliği’mi kutladıktan tam 3 ay sonra, Temmuz sonu itibariyle Bronz Organizasyon Lideri oldum! Bu başarıda aslan payı ekibimin! Onlarla çalışmak her zaman müthiş keyifliydi, hepsine çok teşekkür ederim.

Ama 6 ayda bir de olsa benden veya LR’dan ürün alan, bana güvenerek LR’ı denemek için üye olan, hiç bir şey almasa da manevi olarak desteğini esirgemeyen, ve hatta hangi sebeple olursa olsun yarı yolda pes edenlere de teşekkür ederim. Hepsinin çorbada tuzu var ve bu yüzden savaşmasalar da hepsini zaferime ortak ederim…

Sırada asıl hedefim olan Gümüş Organizasyon Liderliği var. Kısa bir süre sonra o da olacak inşallah. Sonrası ise meçhul, çünkü henüz kendime bir hedef belirlemedim. LR’a sıfırdan başlıyor gibi düşünerek yeni ekipler kurmam gerekiyor. Biraz “gümüşlük neyine yetmiyor” kafasındayım ama bakalım neler olacak 🙂

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın