LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR’da para kazanmak için basit düşünün

Onlarca kez burada LR’ı anlattım, detaya girdim, ne yapmak lazım, kime ne anlatmak lazım diye yol göstermeye çalıştım. Ama para kazanmak için önce bu iş modelini kafada oturtabilmek gerekiyor. Ben nasıl 2000 puan olacağım, nasıl ünvan alacağım, nasıl ekip kuracağım, nasıl para kazanacağım diye merak ediyorsanız çözümü uzaklarda aramayın. Basit düşünün! Bizim iş modelimiz bu:

1. Alman malı ürünleri indirimli al.
2. Katalog fiyatından çevrene ve arkadaşlarına satış yap, %40 kar sana kalsın.
3. Ürünler pahalı diyeni üye yap, kendi istediği ürünleri indirimli alsın.
4. Tek başına çalışmak yerine, senin gibi bu işi yapabilecek arkadaşlarına teklif götür. Onlar da üye olsun.
5. Senin ve ekibinin yaptığı alışverişlerden, satışlardan, yeni üyeliklerden puan kazan. Ay sonunda puanlar toplansın, hesabına prim olarak yatsın.
6. Ekibini büyütmek ve daha çok para kazanmak için iş olarak yapacak arkadaşlarına bu 6 adımı anlat, yani işini ekibine öğret !

İşte bu kadar! Bu 6 adım dışında sihirli bir formül yok. Bundan sonra yazılacaklar her adımın altına parantez açıp, neyin nasıl yapılacağını anlatmak olur. Onu da zaten sürekli bu blogda her gün uzun uzun yazıyorum. Gerisi sizin ne kadar zaman ve emek harcadığınıza kalıyor…

“Benim ilkelerimden biri hep şu olmuştur: Odaklanma ve basitlik. Basit, karmaşıktan daha zor olabilir. Bir işi basitleştirmek için düşüncelerinizi sadeleştirmek çok çaba gerektirir. Ancak sonunda buna değecektir, çünkü o noktaya vardığınızda, dağları yerinden oynatabilirsiniz.” – Steve Jobs

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın