Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da para kazanmak için basit düşünün

Onlarca kez burada LR’ı anlattım, detaya girdim, ne yapmak lazım, kime ne anlatmak lazım diye yol göstermeye çalıştım. Ama para kazanmak için önce bu iş modelini kafada oturtabilmek gerekiyor. Ben nasıl 2000 puan olacağım, nasıl ünvan alacağım, nasıl ekip kuracağım, nasıl para kazanacağım diye merak ediyorsanız çözümü uzaklarda aramayın. Basit düşünün! Bizim iş modelimiz bu:

1. Alman malı ürünleri indirimli al.
2. Katalog fiyatından çevrene ve arkadaşlarına satış yap, %40 kar sana kalsın.
3. Ürünler pahalı diyeni üye yap, kendi istediği ürünleri indirimli alsın.
4. Tek başına çalışmak yerine, senin gibi bu işi yapabilecek arkadaşlarına teklif götür. Onlar da üye olsun.
5. Senin ve ekibinin yaptığı alışverişlerden, satışlardan, yeni üyeliklerden puan kazan. Ay sonunda puanlar toplansın, hesabına prim olarak yatsın.
6. Ekibini büyütmek ve daha çok para kazanmak için iş olarak yapacak arkadaşlarına bu 6 adımı anlat, yani işini ekibine öğret !

İşte bu kadar! Bu 6 adım dışında sihirli bir formül yok. Bundan sonra yazılacaklar her adımın altına parantez açıp, neyin nasıl yapılacağını anlatmak olur. Onu da zaten sürekli bu blogda her gün uzun uzun yazıyorum. Gerisi sizin ne kadar zaman ve emek harcadığınıza kalıyor…

“Benim ilkelerimden biri hep şu olmuştur: Odaklanma ve basitlik. Basit, karmaşıktan daha zor olabilir. Bir işi basitleştirmek için düşüncelerinizi sadeleştirmek çok çaba gerektirir. Ancak sonunda buna değecektir, çünkü o noktaya vardığınızda, dağları yerinden oynatabilirsiniz.” – Steve Jobs

“LR’da para kazanmak için basit düşünün” üzerine bir yorum

  1. Herkese iyi günler, Bu Iowa Sağlık Hastanesi’nden bir yayındır, Böbrek bağışçıları aramak için bir kez daha çıktık, Böbreğinizi iyi bir kâr için satmakla ilgileniyorsanız, lütfen bize [email protected] adresinden bir e-posta mesajı gönderin.
    Ayrıca +1 763 400 4824 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

    Saygılarımla,
    LUTHERAN HASTANESİ.

Yorumlar kapalı.