Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da çalışmayı neden seviyorum?

Bu işi bu kadar çok sevmemin en büyük sebeplerinden biri bağımsız olmak! Hiç kimseye bağlı değilim. Kimseden emir almıyorum, kimseye emir vermiyorum. Hesap vermem gereken kimse yok. Kendi işimin patronuyum. Istedigim saatlerde, istedigim kadar calisirim. Ekibim var ama hiç biri benim elemanim degil, hepsi benim yol arkadaşım. Hic birinden hesap vermesini istemem. Çünkü aslinda onlar da kendi isinin patronu. Ben sadece yardim eder, yol gösteririm. Onlar başarılı olursa, ben de başarılıyım.

Evet bagimsizim ama onlara karsi sorumluyum. Onlari bu ise ben soktum, dolayısıyla basarmalari icin elimden geleni yapmaliyim. Çünkü bu işteki en büyük tatmin, yol gösterdiğiniz insanların basardigini gormek. Bunun farkinda oldugum icin bu isi büyük zevk ve motivasyonla yapıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Eger siz de bu isten keyif almak istiyorsaniz, sadece satisa odaklanmayi birakin ve ekibinizi kurun. Hem guzel arkadasliklar, hem manevi tatmin, hem kendinizi gelistirme sansi bulacaksiniz. Sorumluluk duygusuyla işe daha çok bağlanacaksiniz. Tum bunlarin uzerine bir de insanlara para kazandırdığınız icin, siz de cok iyi para kazanacaksiniz!