Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da çalışmayı neden seviyorum?

Bu işi bu kadar çok sevmemin en büyük sebeplerinden biri bağımsız olmak! Hiç kimseye bağlı değilim. Kimseden emir almıyorum, kimseye emir vermiyorum. Hesap vermem gereken kimse yok. Kendi işimin patronuyum. Istedigim saatlerde, istedigim kadar calisirim. Ekibim var ama hiç biri benim elemanim degil, hepsi benim yol arkadaşım. Hic birinden hesap vermesini istemem. Çünkü aslinda onlar da kendi isinin patronu. Ben sadece yardim eder, yol gösteririm. Onlar başarılı olursa, ben de başarılıyım.

Evet bagimsizim ama onlara karsi sorumluyum. Onlari bu ise ben soktum, dolayısıyla basarmalari icin elimden geleni yapmaliyim. Çünkü bu işteki en büyük tatmin, yol gösterdiğiniz insanların basardigini gormek. Bunun farkinda oldugum icin bu isi büyük zevk ve motivasyonla yapıyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Eger siz de bu isten keyif almak istiyorsaniz, sadece satisa odaklanmayi birakin ve ekibinizi kurun. Hem guzel arkadasliklar, hem manevi tatmin, hem kendinizi gelistirme sansi bulacaksiniz. Sorumluluk duygusuyla işe daha çok bağlanacaksiniz. Tum bunlarin uzerine bir de insanlara para kazandırdığınız icin, siz de cok iyi para kazanacaksiniz!

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın