Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da başarılı olmak istiyorsan Kopyala – Yapıştır !

LR’da başarılı olmak istiyorsan yapman gereken şey basit: Kopyala – Yapıştır!

– LR’ı sana nasıl anlattılar? Niye evet dedin? Kopyala, arkadaşlarına o şekilde anlat.
– Sponsorun bu işe nasıl başlamış, nasıl yol katediyor? Ara, sor, yapış, konuş, yanında gez, kopyala!
– Bir sürü gruba üyesin. Pek çok başarmış insan var. Gir her birinin face profiline, incele, neyi nasıl paylaşmış ve anlatmış bak. Kopyala, (kendi tarzınla anlatarak!) yapıştır!
– Üye yapıyorum ama hiç biri çalışmıyor! Nasıl çalışması gerektiğini gösteriyor musun? Nasıl iş ortağı yapacağını anlattın mı? Her yeni öğrendiğin bilgiyi ona da anlatıyor musun? Potansiyelden bahsettin mi? Seni kopyalaması gerektiğini biliyor mu? Sen öğrenmişsin, git yapıştır!
– 2000 puana ulaşıp saatini mi aldın? Git iş ortağına, nasıl aldığını anlat, onun da koluna yapıştır, böylece Junior Manager’lığa yaklaş.
– 4000 grup puanıyla Junior Manager oldun, en az 3 primli kolun var. Git iş ortağının alnının ortasına bak böyle olunur diye yapıştır smile ifade simgesi
– 12 bin pw nasıl yapılıyor? Araba nasıl alınıyor? E alınmışı var! Sor, öğren, kim ne yapmışsa kopyala.

Bakıyorum herkes kendi kafasına göre iş yapıyor, sonra da gelip olmuyor diyor. Bu liderler boşuna mı size sayfalarca yazı yazıyorlar. Amerikayı yeniden keşfetmeyin. Başaran insanlara bakın, kopyalayın, yapıştırın!

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın