Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’a üye olmakta tereddüt edenler için…

LR’a üye olmakta tereddüt edenleri hiç anlamıyorum. Bugün orta ölçekli bir şirkette çalışmaya başlasanız sadece kılık kıyafet ve ayakkabıya ödeyeceğiniz parayı bir düşünün. Hadi onu da geçtim, cebinizdeki cep telefonuna kim bilir kaç para ödediniz… Alıp 1 ay kullandıktan sonra ah nası kıydım paraya diyor musunuz?

Oysa LR size 99 TL ödeyerek (daha doğrusu indirimli ürün satın alarak) kendi işinizi kurma ve para kazanma fırsatı sunuyor. Çoğu kişi bunu alışveriş yapmak ve para harcamak olarak görüyor. Eğer bu işe başladıktan sonra 99 TL bile kazanamayacağınızı düşünüyorsanız zaten başarılı olamazsınız. Çok daha yüksekleri hedeflemiyorsanız hiç başlamayın.

Bugün LR’dan ayda 10 bin lira para kazananlar da sizler gibi giriş paketi satın alarak başladılar. Alıp ürünleri denesinler, ne sattıklarını bilsinler, kaliteden emin olsunlar diye. Gidin LR’la aynı anda sadece katalogla üye olunan başka bir networke üye olun ve satış yapmaya başlayın. 3 ay sonra hangisinden daha fazla para kazanacaksanız kendiniz görün…