LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR’ın zayıflama ürünü var mı?

LR’ın zayıflama amaçlı üretilmiş 28 Günlük Body Mission programı ve FiguActiv diyet ürünleri vardır, ilgili bağlantıya tıklayarak bu ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiber Boost³ ise sindirimi destekler ve şişkinliği hafifledir. İştah azaltıcı etkisiyle doygunluğu artırır ve böylece kilo vermeye yardımcı olur.

Probalance ve Aloe Veralı içeceklerimiz de dolaylı olarak kilo kontrolüne yardımcı olur:

Hücrelerimiz ancak sağlıklı bir alkali ortamda olduklarında işlerini düzgün yapabilirler (Alkali beslenmeyi şurada anlatmıştım). Fakat günümüzde beslenme şekli oldukça değiştiğinden ve bozulduğundan, hücreler alkali yerine asidik ortamda işlerini yapmaya çalışıyorlar ve sonunda işlevlerini kaybediyorlar. Probalance sayesinde hücrelerimiz tekrar sağlıklı bir ortama kavuşuyorlar.

ProBalance’ın içerisinde dengeli bir ölçüde bazik (alkali) mineraller bulunuyor. Bu mineraller; Kalsiyum, Potasyum, Magnezyum ve Sodyum. Bunlar vücuttaki Asit-Baz dengesini düzenlemekle yükümlüdür. ProBalance’ın içeriğindeki Magnezyum Sitrat, alkali mineralleri hızlıca kan dolaşımına taşır. Böylece metabolizmayı ve dolayısıyla yağ yakımını hızlandırmış oluruz.

Aloe Veralı içeceklerimiz ise öğünlerden önce alındığında tokluk hissi veriyor. Bunun yanında en önemli artılarından biri sindirim sistemini düzenlemesi. Kilo vermedeki en önemli şey sindirim sisteminizin sağlıklı çalışmasıdır. Aloe Veralı içeceklerimiz, yediğimiz gıdaların doğru şekilde sindirilmesine yardımcı olur.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR’ın zayıflama ürünü var mı?” üzerine 2 yorum

    • Yiyerek kilo veremezsiniz, mutlaka ogunlerinizi kücültmeniz, seker ve karbonhidrattan mumkun oldugunca uzak durmanız lazım 🙂

Yorum yapın