LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

LR üyelik numaramı unuttum, ne yapmalıyım?

LR üyesi olduktan sonra size LR’ın resmi web sitesi www.lrworld.com/tr’ye giriş yaparken kullanacağınız bir üyelik numarası verilir. Eğer bu numarayı unuttuysanız ve siteye giriş yapamıyorsanız merak etmeyin, şirketin çağrı merkezini arayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

LR üyelik numarası şirket nezdinde LR iş ortağı numarası olarak adlandırılır. Eğer size verilen bu müşteri numarasını hatırlamıyorsanız hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında 4441261 LR çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer LR’ye Türkiye’den üye olduysanız iş ortağı numaranız “TR” ile başlar. Üye olduğunuz ülkeye göre ilk baştaki harfler değişir. Eğer farklı bir ülkeden LR üyesi olduysanız, bu numarayı öğrenmek için ülkenizin bağlı olduğu LR şirketini aramalısınız.

LR üyelik numaranızı öğrenmenin bir başka yolu da, daha önce sipariş verdiyseniz geçmiş siparişlerinize ait sipariş onay detaylarını kontrol etmek. LR siparişi verdiğiniz sistemde kayıtlı email adresinize siparişinizin detayları ve iş ortağı numaranızın yazılı olduğu bir PDF dosyası gönderilir. Email hesabınıza giriş yaparsanız bu PDF üzerinden TR ile başlayan müşteri numaranıza ulaşabilirsiniz.

LR resmi web sitesine giriş yaparken LR iş ortağı numaranız yerine kaydolurken verdiğiniz email adresinizi de kullanıcı adı olarak kullanabilirsiniz. Eğer giriş şifrenizi hatırlamıyorsanız ne yapmanız gerektiğini burada anlattım.

İyi alışverişler 😉

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın