Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR üyelik numaramı unuttum, ne yapmalıyım?

LR üyesi olduktan sonra size LR’ın resmi web sitesi www.lrworld.com/tr’ye giriş yaparken kullanacağınız bir üyelik numarası verilir. Eğer bu numarayı unuttuysanız ve siteye giriş yapamıyorsanız merak etmeyin, şirketin çağrı merkezini arayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

LR üyelik numarası şirket nezdinde LR iş ortağı numarası olarak adlandırılır. Eğer size verilen bu müşteri numarasını hatırlamıyorsanız hafta içi 08.30-17.30 saatleri arasında 4441261 LR çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer LR’ye Türkiye’den üye olduysanız iş ortağı numaranız “TR” ile başlar. Üye olduğunuz ülkeye göre ilk baştaki harfler değişir. Eğer farklı bir ülkeden LR üyesi olduysanız, bu numarayı öğrenmek için ülkenizin bağlı olduğu LR şirketini aramalısınız.

LR üyelik numaranızı öğrenmenin bir başka yolu da, daha önce sipariş verdiyseniz geçmiş siparişlerinize ait sipariş onay detaylarını kontrol etmek. LR siparişi verdiğiniz sistemde kayıtlı email adresinize siparişinizin detayları ve iş ortağı numaranızın yazılı olduğu bir PDF dosyası gönderilir. Email hesabınıza giriş yaparsanız bu PDF üzerinden TR ile başlayan müşteri numaranıza ulaşabilirsiniz.

LR resmi web sitesine giriş yaparken LR iş ortağı numaranız yerine kaydolurken verdiğiniz email adresinizi de kullanıcı adı olarak kullanabilirsiniz. Eğer giriş şifrenizi hatırlamıyorsanız ne yapmanız gerektiğini burada anlattım.

İyi alışverişler 🙂

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın