LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini satın almak ve kullanmak ile ilgileniyorsanız bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz.

LR'de kariyer yapmak, %40 karla satış yaparak ve prim alarak ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız LR üyesi olabilirsiniz. LR ürünleri ve LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Üyelik Bilgi ve İletişim Formu” üzerine 9 yorum

  1. Ben üye olmak istiyorum ürünlerinizi beğeniyorum ancak satabileceğim kimse yok sadece kendim kullanmak istiyorum ancak fiyatlar biraz pahalı ben sadece kendime alabileceğim ürünlerde fiyat indirimi alabilecek miyim misal reçine serum serinden almak istiyorum ama fiyat pahalı geldi

    • Üyelik kaydınızı giriyoruz, seçmiş olduğunuz ürünler için sirketin hesap numarasına ödeme yapmanızı istiyoruz. Dekontunuzu sirkete yollayarak ödemenizi ve üyeliğinizi onaylatıyoruz.

  2. Kendim kullanmak İÇİN üye olmak istiyorum. Ama üye olmak İÇİN 150 liralık alışveriş yapmam gerektiği söylendi. Üyelik ücretsiz değil mi.

    • Bazı sirket üyelik için kayıt ücreti alırlar. Biz kayıt ücreti almıyoruz. Sadece üyelik için geliş fiyatlarıyla 100 liralık alışveriş yapmanızı istiyoruz. Yani kayıt olurken ilk siparisinizi vermenizi istiyoruz, bu kayıt ücreti degildir. Size söylenen 150 TL rakamı doğru degil.

Yorum yapın