Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR üyeliğim devam ediyor mu? Silindi mi?

Bu soruya detaylı bir yanıt vermeden önce hemen söyleyelim: Eğer 1 Ocak 2017 tarihinden sonra üye olduysanız LR üyeliğiniz devam ediyor! Üyeliğiniz silinmedi ve tek yapmanız gereken lrworld.com veya my-lrworld.com adreslerinden iş ortağı numaramanız veya kaydolurken vermiş olduğunuz email adresiniz ve şifrenizle web sitemize giriş yapmak.

2017’den önce üye oldum

Eğer 2017’den önce üye olduysanız ve LR’da bir daha hiç sipariş vermemiş veya iş ortağı kaydı yapmamış iseniz pasif üye olduğunuzdan dolayı üyelik bilgileriniz Almanya tarafından silinmiş demektir. Bu durumda yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili detaylı yazımız burada: LR üyeliği iptal olanlar tekrar nasıl üye olabilir?

2017’den sonra üye oldum ve giriş yapamıyorum

1 Ocak 2017 tarihinden sonra üye olduysanız ve mevcut üyelik bilgilerinizle giriş yapamıyorsanız büyük ihtimalle başınıza şunlardan biri geldi:

  • LR İş ortağı numaranızı hatırlamıyorsunuz: 4441261 nolu LR çağrı merkezini arayın, kimlik bilgilerinizi vererek iş ortağı numaranızı öğrenin. Detaylı yazı: LR üyelik numaramı unuttum, ne yapmalıyım?
  • Kaydolurken verdiğiniz email adresinizi yanlış hatırlıyorsunuz: 4441261 nolu çağrı LR merkezini arayın, kimlik bilgilerinizi vererek sistemde kayıtlı eposta adresinizi öğrenin.
  • Şifrenizi yanlış hatırlıyorsunuz: Yeni bir şifre oluşturmanız gerekiyor. Detaylı yazı: LR şifresi nasıl alınır? LR hesabıma giremiyorum

Tekrar hatırlatalım, 1 Ocak 2017 yılından sonra LR üyesi olduysanız giriş yapamamanızın sebebi üyeliğinizin silinmesi değil, yukarıda saydığımız nedenlerden biridir. Eğer bir yıldan daha uzun süredir hiç sipariş vermemiş veya yeni iş ortağı kaydı yapmadıysanız, farklı bir sponsora bağlı olarak yeniden üye olabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken şey yine LR çağrı merkezi 4441261’i aramak ve talebinizi iletmek. Eğer 1 senelik pasiflik kriterini sağlıyorsanız eski üyelik bilgileriniz silinir ve yeniden farklı bir kişiye bağlı olarak LR iş ortağı (LR üyesi) olabilirsiniz. Detaylı yazı: LR’da sponsor, lider, ekip değiştirme var mı?

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın