Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Türkiye’nin resmi web sitesine üye girişi nasıl yapılır?

www.lrworld.com şirketimizin resmi web sitesidir. Distributor firma olmadığını, şirketin bizzat Türkiye ofisinin faaliyet gösterdiğini bu şekilde anlayabilirsiniz.

Resmi web sitesi üzerinden üye olabilir miyim?

LR kuralları gereği LR’ın resmi internet sitesi üzerinden üyelik kaydı yalnızca şirket resmi internet sitesi (lrworld.com) üzerinden mevcut iş ortakları tarafından gerçekleştirilmektedir. Doğrudan şirkete bağlı üyelik yapılmamaktadır. Buradaki iletişim formunu doldurup üye olma talebini ilettiğinizde, talepler şirket tarafından organizasyon lideri kalifikasyonuna yükselmiş diğer üyelere dağıtılır. Daha sonra bu üyeler tarafından size ulaşılarak üyelik işleminiz yapılır.

Üye girişi nasıl yapılır?

Eğer halihazırda LR üyesiyseniz tarayıcınızdan www.lrworld.com adresine giriş yapın. Site farklı bir dilde açıldıysa üst menüden dili Türkçe olarak seçin. Daha sonra menüden Giriş adımına tıklayın. Açılan sayfadaki ilk kutuya TR ile başlayan iş ortağı numaranızı veya kayıt esnasında vermiş olduğunuz eposta adresini, ikinci kutuya şifrenizi yazarak buttona tıklayın ve giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

LR şifrenizi hatırlamıyorsanız mutlaka yeni şifre almanız gerekiyor. Nasıl yapılacağını buradan öğrenebilirsiniz: LR şifresi nasıl alınır? LR hesabıma giremiyorum

Üye olmadan sipariş vermek istiyorum

LR üyeliği ücretsizdir. Aylık kota veya sipariş verme zorunluluğu yoktur. Yine de üye olmak istemiyor ancak indirimli fiyatlarla sipariş vermek istiyorsanız, LR mağazamızdan üye geliş fiyatlarından online sipariş verebilirsiniz.

Üye olmak istiyorum

LR üyeliği ancak mevcut bir üye (iş ortağı) üzerinden yapılabilir. LR Bağımsız İş Ortağı Deniz Akay tecrübesi ile LR üyesi olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın, LR üyeliği için gerekli olan tüm şartları size anlatalım.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın