LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR Türkiye Resmi Web Sitesine üye girişi nasıl yapılır?

www.lrworld.com/tr şirketimizin resmi Türkiye web sitesidir. Adresin sonundaki tr’yi attığınızda İngilizce olan siteye girersiniz. Distributor firma olmadığını, şirketin bizzat Türkiye ofisinin faaliyet gösterdiğini bu şekilde anlayabilirsiniz.

Resmi web sitesi üzerinden üye olabilir miyim?

LR kuralları gereği LR’ın resmi internet sitesi üzerinden üyelik kaydı ve doğrudan şirkete bağlı üyelik yapılmamaktadır. Buradaki iletişim formunu doldurup üye olma talebini ilettiğinizde, talepler şirket tarafından organizasyon lideri kalifikasyonuna yükselmiş diğer üyelere dağıtılır. Daha sonra bu üyeler tarafından size ulaşılarak üyelik işleminiz yapılır.

Üye girişi nasıl yapılır?

Eğer halihazırda LR üyesiyseniz tarayıcınızdan www.lrworld.com/tr adresine giriş yapın. Site farklı bir dilde açıldıysa üst menüden dili Türkçe olarak seçin. Daha sonra menüden Giriş adımına tıklayın. Açılan sayfadaki ilk kutuya TR ile başlayan iş ortağı numaranızı veya kayıt esnasında vermiş olduğunuz eposta adresini, ikinci kutuya şifrenizi yazarak buttona tıklayın ve giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

LR şifrenizi hatırlamıyorsanız mutlaka yeni şifre almanız gerekiyor. Nasıl yapılacağını buradan öğrenebilirsiniz: LR şifresi nasıl alınır? LR hesabıma giremiyorum

İş ortağı numaramı hatırlamıyorum

LR üyelik numaranızı (LR iş ortağı numaranızı, LR müşteri numaranızı) hatırlamıyorsanız ne yapmanız gerektiğini burada anlattım: LR üyelik numaramı unuttum, ne yapmalıyım?

Üye olmadan sipariş vermek istiyorum

LR üyeliği ücretsizdir. Aylık kota veya sipariş verme zorunluluğu yoktur. Yine de üye olmak istemiyor ancak indirimli fiyatlarla sipariş vermek istiyorsanız, LR mağazamızdan üye geliş fiyatlarından online sipariş verebilirsiniz.

Üye olmak istiyorum

LR üyeliği ancak mevcut bir üye (iş ortağı) üzerinden yapılabilir. LR üyesi olmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşın, LR üyeliği için gerekli olan tüm şartları size anlatalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın