Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Tonikler – Aloe Vera, Nanogold, Beauty Diamonds

Cilt tonikleri, makyaj kalıntılarını, cilt temizleyicisi veya sabunun geride bıraktığı artıkları temizler. Eğer bu kalıntıları temizlemezseniz, bu kalıntılar birikerek cildinize görünen sivilcelere, siyah noktalara ve diğer bakteriyel enfeksiyonlara neden olabilir.

Cilt toniğinin kullanımı cildinizdeki gözenekleri en aza indirmenize yardımcı olarak cildinizin genel görünüşünü iyileştirecektir. Tonikler aynı zamanda cilde nem kazandırır, cildinizin daha parlak ve taze görünmesini sağlar.

LR’ın Aloe Vera, Nanogold ve Beauty Diamonds serisinde cilt tonikleri bulunuyor. Bunlara kısaca göz atalım:

Aloe Vera Tonik 200ml: Yasemin özü içerir. Cildi yoğun nem ile besler ve tazeler. Alkol içermez. Daha çok kuru ve normal cilt olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur.

Nanogold Tonik 125ml: 30+ yaş grubu için cildi temizleyen ve canlandıran toniktir. Nanogold ve ipek proteini cildi UVA ışınlarına karşı koruyarak erken yaşlanmayı engeller. Karma ciltler için de uygundur.

Beauty Diamonds Tonik 125ml: 40+ yaş grubu için cildi canlandıran ve nem dengesini koruyan alkolsüz bir toniktir. Deniz minaralleri ve bitkisel etken maddeler içerir. 24 saat boyunca cilde nem sağlar. Karma ciltler için de uygundur.

Bu yazıdaki ürünler: