Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR giriş şifremi unuttum, LR hesabıma giremiyorum

Eğer LR üyesiyseniz ancak elinizdeki mevcut giriş bilgileriyle LR hesabınıza giriş yapamıyorsanız nedeni büyük ihtimalle aşağıdakilerden biridir:

  1. Giriş şifrenizi yanlış hatırlıyorsunuz.
  2. Kullanıcı kısmına yazılan TR ile başlayan iş ortağı numaranızı yanlış yazıyorsunuz.
  3. Kullanıcı kısmına yazılan ve üye olurken vermiş olduğunuz, LR sisteminde de kayıtlı olan email adresi yerine farklı bir adres yazıyorsunuz.

Eğer kullanıcı bilgilerinizi yanlış hatırlıyorsanız, yapmanız gereken şey LR Çağrı Merkezi 4441261‘i arayıp iş ortağı olduğunuzu söyleyerek iş ortağı numaranızı veya sistemde kayıtlı olan email adresinizi öğrenmektir.

Bu bilgileri aldıktan sonra yine giriş yapamıyorsanız LR şifrenizi yanlış hatırlıyorsunuz demektir ve yeni bir şifre almanız gerekir. Yeni LR şifresi almak için yapmanız gerekenleri resimli olarak adım adım şurada anlattım. Burada yazılanları harfiyen ve sırasıyla yaparsanız yeni LR şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Adımları kısaca buraya da yazayım:

  1. www.lrworld.com adresin girin, site dilini Türkçe olarak seçin.
  2. Menüden Giriş’e tıklayın, sayfanın en üstünden dili yine Türkçe seçin, sayfanın en altındaki “Şifrenizi mi unuttunuz?” (Forgot your password?) bağlantısına tıklayın.
  3. Kutuya TR ile başlayan iş ortağı numaranızı veya email adresinizi yazın button’a tıklayın. Hatırlamıyorsanız 4441261‘i arayarak öğrenin.
  4. Email adresinize LR’dan gönderilen şifre sıfırlama emailini açın ve metindeki “Link” kelimesine tıklayın (Bir kere tıkladıktan sonra bu email geçersiz olur, sonraki işlem başarısız olursa 3. adıma tekrar dönmeniz gerekir). Email spam/önemsiz klasörüne düşmüş olabilir, kontrol edin. Email gelmediyse sistemde kayıtlı emailiniz farklı demektir, 4441261’i arayarak doğru adresi öğrenin veya email adres değişikliği talep edin. Yeni bir adres belirlediyseniz 1. adıma geri dönerek baştan başlayın.
  5. İki kutuya da yeni belirlediğiniz şifrenizi yazın ve button’a tıklayın ve şifrenizi kaydedin.
  6. Giriş sayfasına yönlendirildiniz, iş ortağı no/email ve yeni şifrenizi yazarak sisteme giriş yapın.

Yeni LR şifrenizi almanız için tek yol email ile gelen şifre sıfırlama işlemini yapmaktır. LR SMS ile yeni şifre yollamaz veya çağrı merkezi çalışanları size şifrenizi telefonda söylemez. Bu yüzden mutlaka sorunsuz giriş yapabildiğiniz bir email adresi verdiğinize emin olun.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın