LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR, sıfır riskle iş kurmak demektir

Daha önce bir yerde çalışmadıysanız ve yeni bir işe başlayacaksınız muhtemelen dolabınızdaki kıyafetler yeterli gelmeyecektir. En azından toplantı veya müşterini karşısına çıkarken giyeceğiniz düzgün bir kıfayetiniz olmalı. O zaman hadi Boyner’e girelim, en ucuzundan bir kombin yapalım:

Gömlek: 19.99 TL
Etek: 19,99 TL
Ayakkabı: 39,99 TL
TOPLAM: 80 TL

Fotoğrafta gördüğünüz ürünlerin fiyatı bu. Büyük ihtimalle bundan daha fazla ürün alacaksınız ve çok daha fazla para ödeyeceksiniz…

Bunu neden anlattım. Çünkü iş olarak yapacaksanız, LR da sizden bundan daha yüksek bir harcama yapmanızı istemiyor ! “En az 85 TL’ye kendi ürünlerinizi seçerek üye olun, ürünleri kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye ederek satışını yapın, iş olarak yapmayı düşünen arkadaşlarınız varsa onlara bu işi anlatın” diyor.

Sıfır riskle para kazanabileceğiniz, çalıştıkça kazancınızı artırabileceğiniz, sıkıldığınız anda hiç bir yükümlülüğünüz olmadan bırakabileceğiniz ve en önemlisi 85 TL’ye kurabileceğiniz başka bir iş varsa söyleyin yapalım. Yoksa gelin bir de LR’ı deneyin !

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın