LR, sıfır riskle iş kurmak demektir

Is kiyafeti kombin

Daha önce bir yerde çalışmadıysanız ve yeni bir işe başlayacaksınız muhtemelen dolabınızdaki kıyafetler yeterli gelmeyecektir. En azından toplantı veya müşterini karşısına çıkarken giyeceğiniz düzgün bir kıfayetiniz olmalı. O zaman hadi Boyner’e girelim, en ucuzundan bir kombin yapalım:

Gömlek: 19.99 TL
Etek: 19,99 TL
Ayakkabı: 39,99 TL
TOPLAM: 80 TL

Fotoğrafta gördüğünüz ürünlerin fiyatı bu. Büyük ihtimalle bundan daha fazla ürün alacaksınız ve çok daha fazla para ödeyeceksiniz…

Bunu neden anlattım. Çünkü iş olarak yapacaksanız, LR da sizden bundan daha yüksek bir harcama yapmanızı istemiyor ! “En az 85 TL’ye kendi ürünlerinizi seçerek üye olun, ürünleri kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye ederek satışını yapın, iş olarak yapmayı düşünen arkadaşlarınız varsa onlara bu işi anlatın” diyor.

Sıfır riskle para kazanabileceğiniz, çalıştıkça kazancınızı artırabileceğiniz, sıkıldığınız anda hiç bir yükümlülüğünüz olmadan bırakabileceğiniz ve en önemlisi 85 TL’ye kurabileceğiniz başka bir iş varsa söyleyin yapalım. Yoksa gelin bir de LR’ı deneyin !

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın