Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR, sıfır riskle iş kurmak demektir

Daha önce bir yerde çalışmadıysanız ve yeni bir işe başlayacaksınız muhtemelen dolabınızdaki kıyafetler yeterli gelmeyecektir. En azından toplantı veya müşterini karşısına çıkarken giyeceğiniz düzgün bir kıfayetiniz olmalı. O zaman hadi Boyner’e girelim, en ucuzundan bir kombin yapalım:

Gömlek: 19.99 TL
Etek: 19,99 TL
Ayakkabı: 39,99 TL
TOPLAM: 80 TL

Fotoğrafta gördüğünüz ürünlerin fiyatı bu. Büyük ihtimalle bundan daha fazla ürün alacaksınız ve çok daha fazla para ödeyeceksiniz…

Bunu neden anlattım. Çünkü iş olarak yapacaksanız, LR da sizden bundan daha yüksek bir harcama yapmanızı istemiyor ! “En az 85 TL’ye kendi ürünlerinizi seçerek üye olun, ürünleri kullanın, memnun kalırsanız çevrenize tavsiye ederek satışını yapın, iş olarak yapmayı düşünen arkadaşlarınız varsa onlara bu işi anlatın” diyor.

Sıfır riskle para kazanabileceğiniz, çalıştıkça kazancınızı artırabileceğiniz, sıkıldığınız anda hiç bir yükümlülüğünüz olmadan bırakabileceğiniz ve en önemlisi 85 TL’ye kurabileceğiniz başka bir iş varsa söyleyin yapalım. Yoksa gelin bir de LR’ı deneyin !

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın