Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Shine by Day & Night, Karolina Kurkova parfümlerinin yerini aldı

2019 Haziran ayında ünlü top model Karolina Kurkova ve LR arasındaki sözleşme sonlanmış ve Karolina Kurkova parfümlerinin satışı sona ermişti. Eğer bu kokuları çok seviyorsanız size güzel bir haberimiz var: LR neredeyse aynı formülasyona sahip Shine by Day & Shine by Night isimli yeni parfümlerini satışa sundu.

“Gündüzün ışıldayan enerjisi” Shine by Day, daha önce mavi şişesiyle satışta olan Karolina by Karolina Kurkova Edp‘nin yerini aldı. Taze yeşillik, pembe biber, menekşe, vanilya ve sandal ağacı bu yeni parfümün notalarını oluşturuyor.

“Gecenin kraliçesi” Shine by Night ise daha önce beyaz şişesiyle sunulan Karolina Kurkova Edp‘nin yerine satışta olacak. Yasemin, sümbülteber ve vanilya akorlarına sahip bu koku size yine eskisi gibi çiçeksi bir tazelik katacak.

Her iki parfüm farklı kişilikleri ile gündüzleri heyecan verici ve enerjik, geceleri ise tatlı bir nota sunuyor.

Yeni Shine by Day & Shine by Night kokular, LR’ın Design Parfümleri altında satışta olacak.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla