Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Probiotic12 kullananlar – Kullanıcı yorumu

Yeni ürünümüz LR Pro12 Probiyotik Kapsüller‘in kalitesi Antalyalı doktor Hamit Demir tarafından da onaylanmış.

Facebook yorumunu yazan Dr. Demir, bu yazının yayınladığı tarih itibariyle Antalya’daki Memorial hastanesinde görev yapıyor. Linkedin hesabı olanlar siteye giriş yaparak profiline göz atabilirler: https://www.linkedin.com/in/hamit-demir-750ba5103/

12 farklı bakteri kültüründen gelen toplamda 1 milyar probiyotik bakteri içeren yeni ürünümüz LR Probiotic12 bağırsak sağlığı için çok faydalı bir gıda takviyesi. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımızı okuyun: LR Probiotic12 – Sağlığınız için 1 milyar probiyotik bakteri

“LR Probiotic12 kullananlar – Kullanıcı yorumu” üzerine 10 yorum

  1. Merhaba.Kızım ve ben 4 gündür isaliz.sabah akşam bu ilacı kullanmamı eczacım önerdi.Beni düşündüren daha fazla ishal olurmuyuz.

    • Probiotic ilaç değil, gıda tavsiyesidir. Yogurt gibi dogal yiyecekler de probioyik bakteriler bulunur. Daha fazla ishal olmazsınız.

  2. Hipertansiyon hastasıyım ilaç kullanıyorum bu takviyeyi kullanabilirmiyim

  3. Ben sabah aç karnına demir hapı kahvaltıdan sonra da çinko kullanıyorum, aynı anda bunu da alsam bir sorun olur mu veya bu ürünü günün başka hangi zamanlarında kullanabilirim yani aç veya tok fark eder mi?

    • Kullanabilirsiniz birlikte. Günün herhangi bir zamanı alabilirsiniz, aç veya tok farketmez. Sadece her gün aynı saatte almaya çalışın.

    • Merhaba, kullanabilirsiniz. İlaç değil, gıda takviyesidir.

Yorumlar kapalı.