LR 2018 HAZİRAN İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Probiotic12 kullananlar – Kullanıcı yorumu

Yeni ürünümüz Probiotic12‘in kalitesi Antalyalı doktor Hamit Demir tarafından da onaylanmış.

Facebook yorumunu yazan Dr. Demir, bu yazının yayınladığı tarih itibariyle Antalya’daki Memorial hastanesinde görev yapıyor. Linkedin hesabı olanlar siteye giriş yaparak profiline göz atabilirler: https://www.linkedin.com/in/hamit-demir-750ba5103/

12 farklı bakteri kültüründen gelen toplamda 1 milyar probiyotik bakteri içeren yeni ürünümüz LR Probiotic12 bağırsak sağlığı için çok faydalı bir gıda takviyesi. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için şu yazımızı okuyun: LR Probiotic12 – Sağlığınız için 1 milyar probiyotik bakteri

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

LR Probiotic12 kullananlar – Kullanıcı yorumu” üzerine 8 yorum

    • Merhaba, kullanabilirsiniz. İlaç değil, gıda takviyesidir.

  1. Ben sabah aç karnına demir hapı kahvaltıdan sonra da çinko kullanıyorum, aynı anda bunu da alsam bir sorun olur mu veya bu ürünü günün başka hangi zamanlarında kullanabilirim yani aç veya tok fark eder mi?

    • Kullanabilirsiniz birlikte. Günün herhangi bir zamanı alabilirsiniz, aç veya tok farketmez. Sadece her gün aynı saatte almaya çalışın.

Yorum yapın