LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Probiotic12 içerisindeki bakteriler ve faydaları

Probiyotikler bağırsaklarda yaşayan ve bağırsak florasını oluşturan faydalı mikroorganizmalardır. Probiotic12‘de, kapsül başına 12 farklı bakteri kültüründen gelen toplam 1 milyar probiyotik bakteri bulunmaktadır.  

LR Probiotic12 içerisinde bulunan 12 yararlı bakteri şunlardır:

Bifidobacterium Iongum
Bifidobacterium breve
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium lactis
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus casei
Lactobacillus paracasei
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus bulgaricus
Streptococcus thermophilus

LR Probiotic12 içerisindekİ bakterilerin faydaları

Bifidobacterium bifidum: Genel olarak sindirimin iyileştirilmesi, besinlerin emiliminin arttırılması, özellikle seyahat nedeniyle oluşan ishallerde iyileştirme sağlaması

Bifidobacterium longum: Genel olarak sindirimin iyileştirilmesi, detoksifikasyon, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi (yaşlılarda kullanımı bıraktıktan sonra 20 hafta devam eden immün sistem fonksiyonlarında güçlenme)

Bifidobacterium infantis: Genel olarak sindirimin iyileştirilmesi, yemeklerden sonra oluşan şişkinlik şikayetlerinde ve kabızlıkta

Lactobacillus plantarum: Genel olarak sindirimin iyileştirilmesi , Bağışıklığın güçlendirilmesi

Lactobacillus paracasei: Karaciğer sağlığı için

Lactobacillus rhamnosus: Seyahat nedeniyle oluşan ishallerin iyileştirilmesi, kadınlarda vajinal sağlık için

Lactobacillus acidophilus: Genel olarak sindirimin iyileştirilmesi, Besin maddelerinin emiliminin iyileştirilmesi, yemek sonrası oluşan kramplar, gaz şikayetlerinin giderilmesinde, ishallerde, bağışıklık sisteminin iyileştirilmesinde, kadınlarda üriner ve vajinal sağlık için

Lactobacillus bulgaricus: laktik asit üreterek diğer tüm faydalı bakteri türlerinin yaşaması için uygun ortam yaratır.

Streptococcus thermophilus: Sindirimin iyileştirilmesi (antibiyotik kullanımına bağlı ishallerde, ülseratif kolit semptomlarının azaltılmasında, sızıntılı bağırsak sendromunda, laktozun parçalanmasında, irritabl bağırsak sendromunda), bağışıklığın iyileştirilmesi (Zatürre gibi solunum yolu enfeksiyonlarının önlenmesinde ve savaşta, H.pylori’nin sebep olduğu ülserlerin tedavisinde, AIDS semptomlarının azaltılmasında, antibiyotik kullanımı sebebiyle oluşan Clostridium difficile enfeksiyonuyla savaşta) etkilidir. Diğer faydaları emzirme sonrası dönemdeki çocukların probiyotik florasını korumak, atopik dermatit belirtilerini azatlmak, böbrek taşı oluşumu riskini azaltmak, iyi kolesterolü arttırmak olarak sayılabilir.

LR Probiotic12‘de ilaveten FOS prebiyotikleri (frukto oligosakkaritler) yer alır. Prebiyotikler bakterilerin beslenmesi için vücutta bulunan probiyotiklere yönelik „yardımcı“ olarak işlev görür.

LR’ın LR Probiotic12‘ten günde 1 kapsülü yemekten önce olacak şekilde bir bardak suyla içebilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın