Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR prim sistemi = Bayilik sistemi

Bugün evinize PVC pencere veya dilimize yerleştiği şekliyle Pimapen yaptırmak isterserseniz ne yapıyorsunuz? Pimapen şirket genel merkezine mi gidiyorsunuz? Hayır, bir tanıdıktan tavsiye alarak veya evinize yakın bir yerdeki Pimapen bayiine gidiyorsunuz değil mi? Peki Pimapen sadece İstanbul’daki genel merkezden satış yapsaydı bu kadar başarılı olabilir miydi? Onun yerine Türkiye’nin farklı şehirlerine bayilikler verip herkese ulaşmaya çalıştı. O bayilere mal sattı, bayiler de üzerine kar koyup müşteriye…

Bizim ekip kurarak yaptığımız şey de aslında bayilik sisteminden başka bir şey değil. Siz Pimapen genel merkezisiniz, ekibinizdekiler de sizin bayileriniz. Bayileriniz kendilerine ekip kurduklarında, onlar da kendi içlerinde genel merkez olurlar, bu kadar basit.

Bana LR teklif edildiğinde ilk başta herşey çok soyut gelmişti; arabalar, primler vs. Sponsorum bana “3 ay üstüste 12 bin pw yaptığım için yakında arabamı kazanacağım” dediğinde bir şey ifade etmemişti. Sonra cirosunun ekran görüntüsünü atmasını istedim. Ekipten gelen pw’leri gördükten sonra “Tamam ya, bu bizim bildiğimiz bayilik sistemi işte” diyerek evet demiştim.

LR prim sistemini bilmek nasıl para kazanacağımızın matematiğidir. Ama sunumlarınızda karşı tarafa önce bunun mantığını açıklamalısınız ki aklına yatsın. “Nasıl” para kazandığımızı anlattıktan sonra “neden” çok para kazanabileceğimizi prim sistemiyle anlatırsınız 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın