Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR LIFETAKT Master Extreme – Anında Enerji!

Enerjiye mi ihtiyacınız var? İşte, okulda veya dışarıda kendinizi her zaman yorgun mu hissediyorsunuz? LR LIFETAKT Master Extreme, özel formülündeki Guarana bitkisinden gelen kafein ve antioksidanlar ile size enerji sağlar ve oksidatif strese karşı her durumda korur.

Pratik kullanımıyla her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz LR LIFETAKT Master Extreme saşesi ihtiyacınız olduğu yerde anında enerji sağlayacak! Şekersiz formülüyle LR LIFETAKT Master Extreme saşesini kolayca dilinizin üzerine dökerek, suya ihtiyaç duymadan doğrudan kullanabilirsiniz.

Anında enerji

➡ Guarana içerisinde bulunan kafein, uyanıklığın artmasına yardımcı olur
➡ B6, B12 ve Tiamin vitaminleri ile daha fazla zihinsel performans

Koruma

➡ Etkili antioksidanlar ile oksidatif strese karşı korur
➡ Günlük E ve D vitamini ihtiyacının %100’ünü karşılar
➡ C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Master Extreme, aşırı stres dönemleri ve enerji eksikliğine karşı doğrudan, yoğun, etkili enerji desteğidir – şekersizdir!

Guarana tozundan elde edilen 80 mg kafein ve yeşil çay ekstraktına ek olarak amino asitler (BCAA) metabolizmayı harekete geçirir ve vücuda enerji sağlar. B vitaminleri ve Koenzim Q10, yorgunluk ve bitkinliğin azalması ile zihinsel ve bilişsel işlevlerin gelişmesine katkıda bulunur.

Etkili antioksidan karışımı, oksidatif strese karşı korur ve günlük D ve E vitamini ihtiyacının % 100’ünü karşılar. Master Extreme içeriğindeki Aloe Vera tozu genel sağlığımıza katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini bağışıklık sistemini destekler.

Master Extreme 1 paket içerisinde porsiyonlara bölünmüş, yüksek dozda 14 adet taşınabilir saşe içermektedir. Saşe içindeki toz, su kullanmaya gerek kalmadan ağız içerisinde anında çözünür ve içerik maddeleri ağız mukozası tarafından emilir.

Master Extreme neden enerji içeceklerine göre daha sağlıklı bir alternatiftir?

Red Bull, Monster Energy veya Rhino gibi ticari enerji içecekleri 100 ml’de yaklaşık 10-12 g şeker içerir. Ayrıca bu tarz ürünler 100 ml’de ortalama 32 mg kafeine sahiptir ve genellikle 250 ml’lik ambalajlar halinde satılırlar. Bu da demek olur ki bir adet enerji içeceği tükettiğinizde yaklaşık 110 kcal (kilokalori) alırsınız.

Master Extreme, şekeri bir enerji sağlayıcı olarak kullanmaz ve doğal kaynaklardan elde edilen mikrokapsüllenmiş kafein, amino asitler ve B vitaminlerinin (B1, B2, B6, B12) önerilen günlük alım miktarlarından oluşan dengeli bir karışımı kullanır. Yeşil çay ekstraktı sadece doğal kafein sağlayıcı değildir, aynı zamanda polifenoller içermesi sayesinde antioksidatif etkiye sahiptir. Böylelikle Master Extreme içerisindeki etkili antioksidan karışımı, oksidatif strese karşı korur – diğer ticari enerji içecekleri bunu yapamaz.

LR LIFETAKT Master Extreme hakkında detaylı bilgi veya satın almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler: