LR 2018 TEMMUZ İndirim Kataloğu için tıklayın


Yeni LR gıda takviyeleri hakkında kullanım uyarıları

Mart ayı içerisinde LR’ın üç yeni gıda takviyesi satışa çıktı: Reishi Plus, Probiotic12 ve Fiber Boost³. Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi ürün isimlerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bu ürünlerin kullanımıyla ilgili olarak LR Ürün Sorumlusu Müge Çetin’in bazı uyarıları var:

Reishi Plus ve aloe vera jel icecekler bir arada kullanılmamalı. Ya jel icecekler ya da Reishi Plus tercih edilmeli. Her ikisi de vitamin açısından içeriği zengin oldugu icin böbrekleri yorabilir.

Probalance ve Probiotic12 bütün gıda takviyeleriyle birlikte kullanilabilir.

Fiber Boost³ gıda takviyesi olarak değil, bir ara öğün olarak kullanılabilir. Tokluk hissi verir. Dolayisiyla diger gıda takviyeleri ile kullanilabilir.

– Birlikte kullanabileceğimiz gıda takviyelerini aynı anda tüketmiyoruz. Sabah birini, akşam diğerini şeklinde gün içine dağıtıyoruz.

– Gıda takviyelerimiz yetişkinler ve 11 yaş üstü (30 kilo üzeri) çocuklar için uygun.

Hamilelik ve emzirme dönemleri için veya düzenli ilaç kullanımı durumunda mutlaka doktora danışılmalı.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın