Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’ın en doğal aloe vera ürünleri hangileri?

LR cilt bakımı, kozmetik, parfüm ve gıda tavkiyeleri kategorilerinde ürünler üretiyor. Bunların içerisinde elbette aloe veralı olanlar en fazla doğal içeriğe sahip olan ürünler. Her bir aloe veralı ürünün ambalajında yüzde kaç oranında aloe vera jel içerdiği yazıyor.

Bu ürünlerin içerisinde cilt bakımı kategorisinde en fazla aloe vera içeren ürün LR Aloe Vera Konsantre Jel. %90 oranında saf aloe vera jeli içeren bu ürünü cildinize uyguladığınızda, kıvamından ve dokusundan doğrudan aloe vera yaprağındaki jeli sürdüğünüzü hissedebiliyorsunuz. LR Aloe Vera Konsantre Jel esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. En yüksek oranda aloe vera içerdiği için cildi yenilemede ve tedavi etmede en etkili ürünün bu olduğunu söyleyebiliriz.

Aloe Vera Konsantre Jel’in de içinde yer aldığı ve Acil Yardım Seti olarak da bilinen LR Aloe Vera Box Set‘te ise yine Konsantre Jel’den sonra en fazla aloe vera jel içeren LR Aloe Vera Propolisli Krem ve LR Aloe Vera Acil Yardım Spreyi bulunuyor.

%90’ın üzerinde aloe vera içeren diğer ürünler de sağlık kategorisindeki aloe vera jel içeceklerimiz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren ve metabolizmanızı destekleyen bu ürünlerde aloe veranın yanısıra saf bal ve ısırgan otu özütü gibi farklı doğal içerikler de bulunuyor:

LR Aloe Vera Jel İçecek Ballı: %90 aloe vera yaprak jeli ve %9 çiçek balı,
LR Aloe Vera Jel İçecek Sivera: %90 aloe vera yaprak jeli ve %7 çiçek balı ve ısırgan otu ekstresi,
LR Aloe Vera Jel İçecek Şeftali: %98 aloe vera yaprak jeli (şekersiz) içeriyor.

LR’ın aloe vera içerikli ürünlerinde insan sağlığına olumlu etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir tür olan Aloe Vera Barbadensis Miller bitkisinin yaprağından elde edilen saf jel kullanılıyor. Tüm jel içeceklerimiz bağımsız kuruluşlar olaran SGS INSTITUT FRESENIUS* ve IASC* (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) tarafından sertifikalandırılıyor.

*SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği aloe vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler. IASC, Aloe Vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluştur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, aloe veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Bu yazıdaki ürünler: