LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’deki fırsatı göremeyenler için…

+ Arkadaşım ben yeni bir işe girdim, tek yapman gereken 439 TL ödemek ve 439 TL verecek 5 kişi bulmak.
– 439 TL’yi verip ne alıyorum?
+ Hiçbir şey almıyorsun, 250 puan kazanıyorsun, puanlar ay sonunda paraya dönüşüyor. Sadece senin gibi bu parayı verecek 5 kişi bul, her birinden sana 250 puan gelecek. 10 günün var. Ben sana ne anlattıysam onlara da aynısını anlat. Bana güven, çok para kazanacağız!

  • 1-10 Nisan arasında 5 kişi buldunuz: 250 X 5 kişi = 1250 puan
  • 11-20 Nisan arasında bulduğunuz 5 kişi 5’er kişi buldu: 250 x 25 kişi = 6250 puan
  • 21-30 Nisan arasında en yeni katılan 25 kişi 5’er kişi buldu: 250 x 125 kişi = 31.250 puan
  • Toplamda bir ayda 1250 + 6250 + 31.250 = 38.750 puan kazandınız.

İşte size bir saadet zincirine dahil olduğunuzda 5 arkadaşınız sayesinde kazanabileceğiniz puanı gösteren bir hesap. 439 TL karşılığında ne bir ürün, ne bir hizmet, hiçbir şey almıyorsunuz! Sadece sizin sözünüze güvenecek ve hava parası verecek 5 kişi bulmanız yeterli. Canınız tehlikede olsa 5 kişiyi 1 günde bile bulursunuz ama en sonunda çıkan puan çok abartı olmasın diye ben kişi başı 10 gün verdim 🙂

Tabiki bu pratikte kolay uygulanabilecek bir şey değil ve LR da bir saadet zinciri değil! İş geliştirme seti ile iş ortağı olmayı tercih ederseniz, 439 TL’yi geliş fiyatına alabileceğiniz 20 tane tam boy ürün için ödüyorsunuz ve bunları isterseniz %40 karla satıp para kazanabiliyorsunuz. Üstelik LR’a katılmak için bu paketi almak da şart değil, en az 85 TL’lik alışveriş yaparak da LR iş ortağı olabiliyorsunuz. Yani verdiğiniz paranın karşılığında kullanabileceğiniz veya satabileceğiniz mal alıyorsunuz ve bundan sonra şirketin ürünlerini alım-satım yapmanıza imkan veren bir hesabınız oluyor. Şimdi yapmanız gereken tek şey sizin gibi bu fırsatı görebilen kişileri ekibinize dahil etmek.

İş sunumlarında yapmanız gereken tek şey BU FIRSATI anlatmak! Onlarca yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren doğrudan satış firmaları ve bu sayede paraya para demiyen yüzlerce kişi gözünüzün önünde dururken; Türkiye için yeni sayılabilecek, doğal içerikli ve sağlıklı ürünleri çok beğenilen bir Alman şirketiyle çalışarak, para basan bir organizasyon kurabilme potansiyelini nasıl göremezsiniz aklım almıyor! Aklım almadığı için de bu agresif örneği verdim. Tüm herşeyi kenara bırakıp işin matematiğini görün ve anlatın diye…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın