LR 2017 EKİM İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Deluxe Perfect Smooth Compact Fondöten

lr deluxe perfect smooth compact fondoten

LR Deluxe Perfect Smooth Compact Fondöten hem kapsamlı makyaj için uygundur hem de yolda hızlı makyaj tazelemek için. Pürüzleri ve noktaları gizler, teni matlaștırır ve SPF 30 güneș koruma faktörü içerir.

ÖZELLİKLERİ

• 6 doğal renk tonu mevcuttur
• Yapılandıran, orta dereceli kapama gücüyle mükemmelleștirilmiș bir cilt görünümü
• Yolda hızlı makyaj tazelemek için uygundur

LR Deluxe Perfect Smooth Compact Fondöten kullanımı

LR Deluxe Perfect Smooth Compact Fondöten‘i entegre süngeri veya LR by da Vinci fondöten fırçasıyla eșit șekilde, temizlenmiș ve bakımı yapılmıș cilde uygulayın.

Kendi yüz șeklinizi en iyi șekilde ifade etmek için belirli yüz bölgeleri vurgulanabilir veya geri plana atılabilir. Daha açık bölgeler için kendi cilt tonunuzdan iki ton daha açık olan bir fondöten seçin. Diğer yüz bölgelerinize derinlik vermek için kendi cilt tonunuzdan 2 ton kadar daha koyu olan fondöten seçin. Sonrasında her iki tonu yüzün iç bölgesinden dıșa doğru birbiriyle geçișli karıștırın.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın