LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Deluxe Fondöten – Perfect Wear Foundation

LR Deluxe Fondöten’in (Perfect Wear Foundation) ipeksi dokusu orta dereceli kapama gücÜNe sahiptir ve tenin eșit görünmesini sağlar. Bu fondöten Porcelain, Light Beige, Beige, Dark Beige, Beige Noisette ve Hazelnut renklerinde mevcuttur ve SPF 37 ıșıktan koruma faktörüne sahiptir. Ișığı yansıtan ipeksi rötuș tene doğal bir ıșıltı verir.

ÖZELLİKLERİ

• Orta derece kapama gücüne ve ıșıktan koruma faktörüne (SPF 37) sahip fondöten
• İpeksi rötușla düzenli ve doğal ıșıldayan ten
• Ciltle mükemmel karıșır

LR Deluxe Fondöten kullanımı

Kullanımdan önce yüzü iyice temizleyin ve cilt tipine uygun bir bakım kremi sürün. Elinizin arkasında biraz LR Deluxe Fondöten bırakın ve LR by da Vinci fondöten fırçasıyla yüzün içinden dıșına doğru düzenli olarak dağıtın. Bu sırada çene kenarı veya saç diplerinde kenarların olușmamasına dikkat edin.

LR Deluxe Fondöten Tüm cilt tiplerine uygundur. Fondöten dokusu kırıșıklıkların içine yerleșmez ve bu nedenle olgun ciltlerde de mükemmel bir biçimde kullanılabilir. Açık tende 1 ve 2 numaralı renk tonlarını kullanın, orta cilt tonunda 3 numaralı fondöteni kullanın, daha koyu cilt tipleri için 4, 5 ve 6 numara çok uygundur. Doğal görünümlü bir makyaj sonucuna ulașmak için büyük alana uygulama yapmadan önce çene üzerinde deneme yapın. Mevcut fondöten tonlarından hiçbiri cildinizin rengine uymuyorsa doğrudan elinizin üzerinde iki rengi birbiriyle karıștırın. Uygulama esnasında kesintisiz geçișlere dikkat edin.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın