LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR Aloe Vera Jel İçecekler gıda takviyesidir

LR Aloe Vera Jel İçecekler‘in faydalarını bolca anlatıyoruz ama şunu aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor: Bu içecekler ilaç değil, gıda takviyesidir. Bu yüzden ancak uzun dönem kullanırsanız fayda alırsınız. Yani kimseye ilaç gibi “Al bak bu falanca hastalığa iyi geliyor, 1 şişe bundan iç, toparlarsın” diye içecek tavsiye etmeyin, sonuç alamazsınız.

Daha iyi anlamanız için size şöyle bir örnek vereyim: Mesela enginar karaciğeri temizler derler. Siz hiç “Al bak sana zeytinyağlı enginar yemeği yazıyorum, sabah akşam günde 2 kez aç karna ye, 15 gün sonra gel bakalım” diyen doktor gördünüz mü? 🙂

Bir şişe LR Aloe Vera Jel İçecek düzenli olarak günde 3 x 30 ml içilirse 11 günde bitiyor. Zaten açıldıktan sonra 15 günde tüketin, çünkü doğal olduğundan bir süre sonra bozulmaya başlıyor. Ama en önemlisi maksimum fayda sağlamak için uzun süre kullanmak ve içerisindeki vitamin ve minerallerle genel sağlık durumumuzu desteklemek.

Şimdiye kadar 6 şişe ballı içecek bitirdim ve bu süreçte hiç hastalanmadım. Biraz uyku sorunu olan biriyim ama içeceklere başladıktan sonra gün içerisinde uykusuzluk veya yogunluk hissi kalmadı diyebilirim. Şimdi de Sivera>’ya başladım. Her sabah kalkınca ve akşam yatarken 2 fırt içiyorum, alışkanlık haline getirdim. Dışarıdan alacağım Solgar ve GNC gibi meşhur markaların sentetik haplarını içmektense, içerisinde aynı vitaminlari barındıran doğal bir içecek tüketiyorum, daha ne olsun.

İçeceklerin tadı bence çok güzel, ben sade içiyorum ama beğenmezseniz mevye suyuyla karıştırıp içebilirsiniz. Hangi içeceği seçeceğinize şu yazıyı okuyarak karar verebilirsiniz. LR Aloe Vera Jel İçecekler‘imizi hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın