LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

LR Aloe Vera Jel İçecekler gıda takviyesidir

LR Aloe Vera Jel İçecekler‘in faydalarını bolca anlatıyoruz ama şunu aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor: Bu içecekler ilaç değil, gıda takviyesidir. Bu yüzden ancak uzun dönem kullanırsanız fayda alırsınız. Yani kimseye ilaç gibi “Al bak bu falanca hastalığa iyi geliyor, 1 şişe bundan iç, toparlarsın” diye içecek tavsiye etmeyin, sonuç alamazsınız.

Daha iyi anlamanız için size şöyle bir örnek vereyim: Mesela enginar karaciğeri temizler derler. Siz hiç “Al bak sana zeytinyağlı enginar yemeği yazıyorum, sabah akşam günde 2 kez aç karna ye, 15 gün sonra gel bakalım” diyen doktor gördünüz mü? 🙂

Bir şişe LR Aloe Vera Jel İçecek düzenli olarak günde 3 x 30 ml içilirse 11 günde bitiyor. Zaten açıldıktan sonra 15 günde tüketin, çünkü doğal olduğundan bir süre sonra bozulmaya başlıyor. Ama en önemlisi maksimum fayda sağlamak için uzun süre kullanmak ve içerisindeki vitamin ve minerallerle genel sağlık durumumuzu desteklemek.

Şimdiye kadar 6 şişe ballı içecek bitirdim ve bu süreçte hiç hastalanmadım. Biraz uyku sorunu olan biriyim ama içeceklere başladıktan sonra gün içerisinde uykusuzluk veya yogunluk hissi kalmadı diyebilirim. Şimdi de Sivera>’ya başladım. Her sabah kalkınca ve akşam yatarken 2 fırt içiyorum, alışkanlık haline getirdim. Dışarıdan alacağım Solgar ve GNC gibi meşhur markaların sentetik haplarını içmektense, içerisinde aynı vitaminlari barındıran doğal bir içecek tüketiyorum, daha ne olsun.


İçeceklerin tadı bence çok güzel, ben sade içiyorum ama beğenmezseniz mevye suyuyla karıştırıp içebilirsiniz. Hangi içeceği seçeceğinize şu yazıyı okuyarak karar verebilirsiniz. LR Aloe Vera Jel İçecekler‘imizi hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu yazıdaki ürünler:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla