LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR Aloe Vera Deo Roll-on 2’li Set Mayıs’ta İndirimde!

LR’ın % 15 aloe vera ve pamuk özü içeren Aloe Vera Deo Roll-on‘da bu ay set indirimi var. Bu ürünü 2017 Mayıs ayı sonuna kadar 2’li set olarak almanız halinde indirimden yararlanabilirsiniz.

LR Aloe Vera Deo Roll-on 2’li Set bu ay 23,90 TL‘ye satılıyor. Yani tanesi 11,95 TL’ye geliyor. Normalde tek olarak alındığında bu ürünün satış fiyatı 15,90 TL.

LR Aloe Vera Deo Roll-on vücut kokusu ve ter için gün boyu süren bir koruma sağlar. Hafif bir koku yayar. Alkol içermez, bu nedenle cilt yapısıyla uyumluluk gösterir, hassas ciltlerde de kullanıma elverișlidir. Traș sonrası Aloe Vera Deo Roll-on’u doğrudan uygulayabilirsiniz, yumușak jm yıpranmıș koltuk altı derisini rahatlatır.

Bu ürünleri LR’a üye olmanız halinde, Mayıs ayına özel indirime ek olarak %28 indirimle satın alabileceğinizi unutmayın. LR’a üye olabilmek için geliş fiyatlarıyla en az 100 TL’lik bir sipariş vermeniz yeterli. Üyelik ücreti ve aylık kota bulunmuyor. Detaylar için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın