Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Baby Pişik Kremi (Yeni)

Temmuz 2017’den itibaren satışta!

LR Aloe VIA Bebek Serisi’ndeki LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Kremi içeriğindeki %40 aloe vera jeli, bio aynısafa özütü, çinko ve Panthenol sayesinde bebeğinizin cildini yeniler ve pişiklerin oluşmasını önler. Parfüm içermeyen krem, irite olmuş cildi yeniler ve ferahlatır.

LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Kremi‘ni gergin ve kızarık olan bölgelere uygulayabilirsiniz. Hızla emilen krem, bebeğinizin cildine yumuşatır ve yatıştırır. Kremi bebeğinizin her altını değiştirdiğinde kullanabilirsiniz. LR Aloe Vera Baby Hassas Pişik Kremi sadece beğenizin değil, tüm ailenizin cildini korumak amaçlı kullanmak için de uygundur.

LR Aloe Vera Baby Hassas Yüz ve Vücut Kremi
LR Aloe Vera Baby Hassas Yıkama Losyonu & Şampuan

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla